Roman Szymański: „Na 90% walka z Marcinem Wrzoskiem zakończy się przed czasem.”

29 Listopad 2017
Roman Szymański: „Na 90% walka z Marcinem Wrzoskiem zakończy się przed czasem.”
foto.: kswmma.com

To póki co jedno z najgłośniejszych (werbalnie) zestawień zbliżającej się KSW 41 w Katowicach, a poza umiejętnościami krasomówczymi, obaj Marcin Wrzosek i Roman Szymański potrafią zagwarantować wysoki poziom emocji sportowych.

W programie „Klatka po klatce”, Roman przekonywał iż to zestawienie gwarantuje dwie rzeczy, emocje i skończenie przed czasem:

Mój scenariusz jest taki, że na 90% – bo na 100% nigdy nie można powiedzieć – zakończy się przed czasem. A jak to się stanie: w parterze, w stójce, po ciosach czy po dobiciu, czy po nokaucie to się okaże. Zarówno Marcin jak i ja byliśmy „podłączeni” w ostatnich pojedynkach co pokazuje, że w odpowiednich momentach otwieramy się i to gwarantuje fajerwerki.

Współgospodarz programu Marcin, który chwilowo był drugim z gości, nie pozostał dłużny:

Jak powiedział Roman, to jest walka i niczego nie można być pewnym. Jeden błąd może kosztować walkę, ale postaram się żeby to moja ręka powędrowała ku górze. Postaram się przełamać Romana. Wiem, że jest to możliwe bo poprzednim rywalom się to udawało i to właśnie spróbuję zrobić. Obaj potrafimy położyć wszystko na szali co sprawia, że nasz pojedynek jest bardziej wyczekiwany niż ten o pas (Koike vs Sowiński).

Dodając na koniec:

Prywatnie nie znamy się, więc nie ma powodu żebym go nienawidził. Nienawidzę go wyłącznie jako rywala i 23 grudnia będę chciał mu zrobić krzywdę, ale 24 grudnia złożę mu świąteczne życzenia.