Szymon Kołecki nie wyklucza pojedynku z Mariuszem Pudzianowskim

28 Listopad 2017
Szymon Kołecki nie wyklucza pojedynku z Mariuszem Pudzianowskim

Odkąd do MMA przechodzą reprezentanci coraz to bardziej szalonych dyscyplin, generujących coraz bardziej zmyślne zestawienia, to jednak nic tak nie budzi zainteresowania tak jak możliwość konfrontacji dwóch przedstawicieli dyscyplin siłowych. Choć na drodze do pojedynku z Mariuszem Pudzianowskim stoi wiele przeszkód, to w programie „Klatka po klatce” Szymon Kołecki nie zaprzeczył takiej możliwości w przyszłości:

Nie wykluczam żadnej ewentualności, ale na początek chciałbym stoczyć jeszcze kilka pojedynków, zanim skonkretyzuję swoje późniejsze plany i nabiorę więcej doświadczenia. Gdyby do takiego pojedynku doszło, to byłby dla mnie trudny z tego względu, że Mariusz od wielu lat jest moim kolegą. Jeszcze jak startował w Strongmanach a ja w ciężarach, gdzie wzajemnie sobie pomagaliśmy i znamy się od lat. Więc gdyby miało do takiej walki dojść, to byłaby to taka walka dobrych kolegów. Ale oczywiście nie można tego wykluczyć i jeżeli kiedyś taka propozycja padnie, to na pewno ją rozważę.

Na pytanie czy propozycja od KSW padła, odpowiedział po krótkiej pauzie:

Poproszę kolejne pytanie (śmiech).

Już dawno temu, mniej więcej w czasach gdy Kołecki miał za sobą debiut, Mirosław Okniński potwierdził, że zainteresowanie Szymonem i innymi zawodnikami PLMMA ze strony KSW, było jak najbardziej realne… czyli „Business as aussual”. O ile kontrakt to zawsze sprawa otwarta, a przyjaźń może na chwilę być ponad biznesem, to o tyle różnica kilogramów może być najtrudniejszą sprawą do przeskoczenia.

Zanim w ogóle możemy o tym mówić to w sobotę, Kołecki stoczy na Babilon MMA 2 swój czwarty zawodowy pojedynek, a jego rywalem będzie bardziej doświadczony Kamil Bazelak. Bilety wciąż dostępne na www.eventim.pl.

Komentarze