TFL 12: Kacper Formela rywalem Lucasa Tenorio w walce wieczoru

13 listopad 2017
0
TFL 12: Kacper Formela rywalem Lucasa Tenorio w walce wieczoru

Kacper Formela (6-1) oficjalnie kwalifikuje się pod reprymendę MMAnews, gdy na kilka sekund zawitał w sobotę w Białogardzie przed obiektyw naszej kamery, aby wspólnie celebrować zwycięstwo klubowego Sebastiana Przybysza i nie puścił przysłowiowej „pary z ust” o kolejnym pojedynku. Żarty żartami, ale w kolejny weekend sprawy będą już na poważnie, bo reprezentant Mighty Bulls Gdynia oficjalnie wystąpi w walce wieczoru TFL 12 w Radomiu, dzięki czemu gala zyskała nieco więcej sportowego charakteru po kilku ważnych zmianach w rozpisce.

„Polski Machida” szybko wymazał wspomnienia o pierwszej porażce w karierze, gdy w maju tego roku przyjął ryzykowne zastępstwo na ostatnią chwilę na Cage Warriors 83 w Anglii. Dwa dobre zwycięstwa później, Formela jest już na drodze do czwartego pojedynku w tym roku kalendarzowym. Jego przeciwnikiem będzie ogłoszony wcześniej Lucas Tenorio (2-2-1), który oryginalnie miał zmierzyć z Patrykiem Duńskim.

Jak zapowiedział organizator Jacek Sarna, ktoś z czwórki Formela/Tenorio/Duński/Rutkowski na rozpisce TFL 12, może zmierzyć się później o pas z pretendentem Sebastianem Kotwicą:

Ten pojedynek może wyłonić kolejnego rywala do walki o pas TFL w kat. 66 kg. Sebastian Kotwica jest oficjalnym pretendentem i czeka na rywala. Zwycięzca może dostać taką szansę. Jeżeli nie wejdzie w grę kalkulacja to Kotwica jest gotowy na każdego i nie wybiera rywali. Świetnie zapowiada się również pojedynek Rutkowski vs Duński w tej samej dywizji. Ktoś z tej czwórki zmierzy się z Sebastianem Kotwicą w walce o pas TFL.

Do zobaczenia w sobotę w Radomiu.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x