Tony Ferguson skontrował kolejne wezwanie do walki od Khabiba Nurmagomedova

27 Listopad 2017
Tony Ferguson skontrował kolejne wezwanie do walki od Khabiba Nurmagomedova
foto.: sherdog.com

„Mówią o mnie gdy jestem kontuzjowany, lecz nie słyszę ich kiedy jestem zdrowy. Gdzie oni są?” – napisał na Twitterze Khabib Nurmagomedov, który 30 grudnia zawalczy z Edsonem Barbozą po raz pierwszy od słynnego „Tiramisu Gate”, przez które umknęła mu topowa walka z tymczasowym obecnie mistrzem Tonym Fergusonem. Być może Dagestańczyk zapomniał już dlaczego ostatnia jego walka nie doszła do skutku, ale „El Cucuy” z chęcią mu przypomniał:

Słuchaj, Ty delikatny tłuścioszku. Ostatni raz gdy próbowaliśmy walczyć, ta twoja (futrzana) czapa tylko obrastała pajęczyną. Zrób wagę, pokaż się w klatce i zamknij się. Kto brzmi teraz niedorzecznie?

Piłka w grze! Tymczasem, wciąż czekamy na rozwój wydarzeń w kontekście zunifikowania mistrzowskich pasów wagi lekkiej, gdzie ten właściwy należy do Conora McGregora. Jeżeli oczywiście nie wydarzy się coś nieprzewidywalnego, co wykluczyłoby Fergusona, a na to może liczyć UFC, które od grudnia 2015 wciąż przedłuża pierwszą obronę pasa przez McGregora. #DefendOrVacate