UFC 217: Namajunas odmawia modlitwę w trakcie ważenia, Jędrzejczyk pewna zwycięstwa

04 Listopad 2017
0
UFC 217: Namajunas odmawia modlitwę w trakcie ważenia, Jędrzejczyk pewna zwycięstwa

Ten „Fight Week” wyjątkowo zatrząsł w tym tygodniu Nowym Jorkiem, ale dzisiejsze ważnie podniosło poprzeczkę jeden poziom wyżej. Moment, gdy Joanna Jędrzejczyk zapowiedziała finisz na rywalce sprawił, że pretendent Rose Namajunas z emocji zacisnęła pięści i skoncentrowana szeptała tajemnicze słowa. Jak się okazało w rozmowie z prowadzącym:

Omawiam po prostu modlitwę do Boga. Ta walka oznacza dla mnie wszystko, stanie w obronie w swoich ideałów, we wszystko w co wierzę.

JJ natomiast kontynuowała tyradę i jednocześnie pogoń za rywalką, która chce jej odebrać marzenia. Jak się okazuje, jej zachowanie miało podłoże bardzo personalne po tym, jak partner od Namajunas naruszył jej sferę prywatną:

Jesteście niesamowici. Jestem super podekscytowana powrotem tutaj. Oni wszyscy chcą, żebym wyszła na złą. Pat Barry powiedział do kobiety z mojego teamu, że ona jest suką. nigdy nie mówię o członkach rodziny, sparringpartnerach, ale oni to zrobili i teraz chcą żebym wyszła na tą niedobrą. Przykro mi bardzo, ale „Boogie Woman” nadchodzi już jutro i ona nawet nie spodziewa się tego, co się zbliża. Sześć obron pasa… wyrównam rekord Rondy Rousey, przełamię go siódmym. Mam dla Was niespodziankę, lepiej nie mrugajcie bo dam dla Was rewelacyjne show. Miałem genialne przygotowania.

To chyba pierwszy raz, gdy Joe Rogan musiał oficjalnie poprosić o małą pauzę zanim opadną emocje i mógł dalej zapowiedzieć kolejne mistrzowskie pojedynki.

Podziel się ze znajomymi
  • 75
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o