UFC 217: Paulo Costa zmasakrował Johny’ego Hendricksa w 2 rundzie

05 Listopad 2017
0
UFC 217: Paulo Costa zmasakrował Johny’ego Hendricksa w 2 rundzie

Pierwsza walka głównej karty UFC 217 za nami i już wiemy na czym stoi waga średnia. A ta stoi „nową generacją” z Paulo Borrachinhą Costą na jej czele. Brazylijczyk potrzebował około 6 minut, by wyjść z oktagonu zwycięsko, tak jak to zapowiadał.

od początku Borrachinha szukał opcji na kopnięcie, najpierw kilka na korpus żeby później uśpić czujność na głowę. Paulo cały czas napiera i sprawia, że Hendricks raz po raz odbija się od siatki. Brazylijczyk posłał obrotówkę tuż ponad głową Johny’ego i powoli ustawia sobie rywala ciosami pod jakiś efektowny nokaut. Cały czas pamięta, aby męczyć korpus Amerykanina kolejnymi kopnięciami i hakami. Jeszcze jeden solidny „middle kick” na korpus i koniec rundy.

Druga odsłona zaczęła się od przypadkowego kciuka w oko Hendricksa. Po przerwie nie marnuje czasu i podłączył Amerykanina solidnymi cepami pod każdym z kątów, przestawiając go z miejsca na miejsce. Lecąc w dół, Johny ratuje się próbą obalenia ale sędzia uznał iż koniec tej mordęgi i przerwał pojedynek na korzyść Paulo „Borrachinha” Costy. Statystyki 51 ciosów ponad zaledwie 27 Hendricka, mówią same za siebie. Po wszystkim, zwycięzca skomentował:

Co słychać Nowy Jorku? Pierwszy raz tutaj i bardzo się cieszę, że tu jestem bo to mekka sztuk walki. Dziękuję ci Johny, masz wielkie serce bo przyjąłeś wyzwanie. Jestem ci wdzięczny. Przyszedłem pokazać światu kim jestem. Nadszedł nowy czas, bo ja reprezentuję nową generację fighterów. Jestem zaskoczony, że potrafił tyle przyjąć. Jest bardzo doświadczony i twardy, nie łatwo było z nim walczyć.

Wow!

Podziel się ze znajomymi
  • 30
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o