Były mistrz Bellatora, Daniel Straus hospitalizowany na skutek wypadku motocyklowego

autor:
23 Grudzień 2017
0
Były mistrz Bellatora, Daniel Straus hospitalizowany na skutek wypadku motocyklowego
foto.: BellatorMMA

Były mistrz organizacji Bellator w kategorii piórkowej – Daniel Straus (24-8-0/1NC) w zeszłą niedzielę uległ wypadkowi motocyklowemu, po którym musiał zostać przewieziony do szpitala. Niestety nie podano dokładnych szczegółów wypadku oraz obrażeń jakie odniósł zawodnik, ale według managera Strausa, jest on świadomy i ma władanie w rękach i nogach. Sam poszkodowany nie pamięta szczegółów wypadku.

Ex-champion wydał również oświadczenie, w którym mówi:

W niedzielę rano uczestniczyłem w wypadku motocyklowym, obecnie dochodzę do siebie i mam nadzieję, że niedługo wrócę do klatki Bellatora. Doceniam wszystkie życzenia i proszę, aby ludzie szanowali prywatność mojej rodziny w tym trudnym czasie.

Straus dobrze znany jest z czterech walk z Patricio Freire, gdzie trzy razy musiał uznać wyższość rywala. W trzeciej walce obu panów, podczas Bellator 145, Straus odzykał tytuł z rąk Freire, ale w czwartej, podczas Bellator 178, stracił złoto po gilotynie w drugiej rundzie. Amerykanin ostatnią walkę stoczył na na gali z numerem 184, ulegając Emmanuelowi Sanchezowi przez poddanie w rundzie numer trzy.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o