Jessica Andrade vs Karolina Kowalkiewicz planowane na galę UFC w Orlando

autor:
01 Grudzień 2017
0
Jessica Andrade vs Karolina Kowalkiewicz planowane na galę UFC w Orlando

Bardzo ciekawe i prawdopodobne zestawienie w kategorii słomkowej kobiet podaje portal sportv.globo.com, który informuje, że pojedynek Karoliny Kowalkiewicz (11-2-0) z Jessicą Andrade (17-6-0) może odbyć się 24 lutego podczas UFC Fight Night na gali w Orlando. Combate powołuje się na źródła bliskie organizacji.

Kowalkiewicz przed otrzymaniem szansy walki o tytuł mistrzowski z Joanną Jędrzejczyk w 2016 roku, miała nieskazitelny rekord 10 wygranych bez porażki. Pojedynek z Jędrzejczyk przegrała jednogłośną decyzją po pięciu dobrych rundach, a później uległa byłej pretendentce do pasa, Claudii Gadelhi przez duszenie zza pleców w pierwszej odsłonie. Aktualnie Polka dzierży wygraną z Jodie Esquibel, którą wypunktowała na UFC w Gdańsku.

Andrade również ma na koncie jednogłośną porażkę z Joanną Jędrzejczyk w maju tego roku. Brazylijka powróciła jednak w bardzo imponującym stylu na gali UFC FN 117, gdzie rozbiła mocną Claudię Gadelhę na dystansie trzech rund. Obecnie Jessica zajmuje drugą pozycję w rankingu kategorii słomkowej kobiet.

Bez wątpienia zestawienie Kowalkiewicz z Andrade byłoby nie lada gratką dla fanów, a zarazem prawdopodobnie eliminatorem do walki o pas z Rose Namajunas.

Oryginalny artykuł możecie przeczytać tutaj.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o