Marcin Najman radzi Szpilce: „Nie babraj się w tym gównie, wróć do wielkiego boksu.”

26 grudzień 2017
3
Marcin Najman radzi Szpilce: „Nie babraj się w tym gównie, wróć do wielkiego boksu.”

Medialne show MMA z Arturem Szpilką ruszyło już jakiś czas przed KSW 41, ale dopiero w Katowicach machina nabrała znacznego rozpędu po tym, gdy kontrowersyjny bokser zaatakował zmęczonego wygraną walką i siedzącego Tomasza Oświecińskiego. Włodarze publicznie nagrodzili jego zachowanie mówiąc „To było niesportowe, ale nic się nie stało” co pokazuje, że rozmowy posuwają się naprzód. O uwagę Szpilki walczy na swoim FB również Marcin Najman, który nie tak dawno wyzwał go na pojedynek, a w maju organizuje galę na Stadionie Narodowym:

Artur nie powielaj moich błędów, nie babraj się w to gówno z tymi Popkami i Strachami. Sam jeszcze niedawno również uczestniczyłem w takim gównianym wydarzeniu jak konferencja z Trybsonem. Dużo niesmaku, sportu w tym nie ma w ogóle. Ja już mam przeciwnika, ale proponuję ci, żebyś wrócił do wielkiego boksu, właśnie na PGE Narodowym 25 maja, a rywali masz do wyboru znakomitych.

O tym jaki kierunek wybierze Artur Szpilka, przekonamy się niebawem. Jeżeli będzie to KSW, z całym przekonaniem możemy mówić, iż będzie to poziom rywala któregoś z Popek/Oświeciński/Burneika, wszak MMA to zupełnie inna liga, o czym przekonaliśmy się już wielokrotnie.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mirek Ka
Mirek Ka
4 lat temu

xd

moon
moon
4 lat temu

Jeden mądrzejszy od drugiego.

Eksporter Zła
Eksporter Zła
4 lat temu

hmm, Szpilka zgadany z Najmanem przypomina mi duet Steven Seagal – Anderson Silva 😀

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x