Piotr Strus awansuje w rankingu ACB. Polak drugim najlepszym średnim w organizacji

autor:
27 Grudzień 2017
0
Piotr Strus awansuje w rankingu ACB. Polak drugim najlepszym średnim w organizacji

Sobotnia gala ACB 77 przyniosła wiele niespodzianek i jak się okazuje korzyści, w głównej mierze dla naszego Piotra Strusa (12-3-2/1NC), który walczy pod banderą czeczeńskiej organizacji. Polak bacznie przyglądał się pojedynkowi o pas kategorii średniej pomiędzy Wieczesławem Wasilewskim a Albertem Duraevem, ponieważ poległy, w tym przypadku Wieczesław Wasilweski, spadł o jedno oczko w dół, windując tym samym Strusa na drugie miejsce w kolejce po złoto.

Szansa na walkę o najwyższe trofeum jest bardzo bliska i warto zaznaczyć, że taki rozwój wydarzeń spowodował, iż Piotr najprawdopodobniej nie zmierzy się z poważnym zagrożeniem jakim nadal jest Wasilewski, bo Rosjanin okupuje teraz niższą pozycję w rankingu po ostatniej przegranej. Tym samym jedną kłodę mamy już za sobą, a przed Piotrem został tylko #1 Abdul-Rahman Dzhanaev (9-1-0) i mistrz Albert Duraev (11-3-0).

Piotr Strus dla ACB walczył już czterokrotnie, w tym trzy razy zwyciężał. Polak dwukrotnie poddawał rywali, a w debiucie zastopował ciosami Michaila Tsareva. Podczas ACB 61 Strus zaznał smak porażki po kontrowersyjnym werdykcie na korzyść Mikhaila Kolobegova, lecz później walkę uznano na nierozstrzygniętą.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o