Trylogia Rose Namajunas vs Tecia Torres planowana na galę UFC 221

autor:
22 Grudzień 2017
9
Trylogia Rose Namajunas vs Tecia Torres planowana na galę UFC 221
foto.: mmamania.com

Jak podaje portal mmaimport.com, włodarze UFC planują zestawić aktualną mistrzynię kategorii słomkowej – Rose Namajunas (7-3-0) z niebezpieczną Tecią Torres (10-1-0) na Australijskiej edycji UFC 221. Wychodzi na to, że wobec Joanny Jędrzejczyk (14-1-0), UFC ma inne plany, chcąc dać byłej czempionce inną walkę na odbudowę przed możliwością odzyskania utraconego tytułu. Pod warunkiem, że wiadomość znajdzie swoje potwierdzenie tym bardziej, że wspomniane źródło ma mocno podejrzaną reputację.

Obie panie spotkały się już w klatce dwukrotnie, aby zafundować sobie po jednej porażce w takim samym stylu. Po raz pierwszy Namajunas z Torres zawalczyły na gali Invicta FC 6 w 2013 roku i lepsza okazała się ”The Tiny Tornado” inkasując jednomyślne zwycięstwo na punkty. Trzy lata później, podczas UFC on Fox 19 to Rose wypunktowała Torres, fundując jej pierwszą porażkę w karierze. Teraz ”Thug” jest mistrzynią wagi słomkowej kobiet, po bardzo szybkim rozprawieniu się z naszą Joanną Jędrzejczyk, a Tecia ma 3 wygrane z rzędu, co wprowadza panie na kurs kolizyjny. Pojedynek jak najbardziej wskazany, ponieważ ostatecznie wyjaśniłoby się, która z wojowniczek jest lepsza.

Tymczasem czekamy na potwierdzenie lub zaprzeczenie pojedynku przez organizację UFC.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Lamikoboy
Gość
Lamikoboy

bzdury Joanna powiedziała jasno, że jest po rozmowach z Daną i jej pierwsza walka, będzie walkao pas. Może jakieś info od JJ ?

W.Mrozowski
Admin

Zawodnicy mówią różne rzeczy, chociażby dlatego żeby dać podwaliny pod toczące się negocjacje. Jak nie ma oficjalnego podpisu, to wszystko może się zmienić.

Lamikoboy
Gość
Lamikoboy

Ja tylko chwytałem za słówka. Ogólnie nic mi się nie zgadzało z tym co móiwła JJ, a z tym co mówił Dana i Rose. Trzeba też pamietać, że to nie Joana obecnie rozdaje karty. Oby tylko ta różnica pomiędzy tym co ona myśli a jak jest naprawdę nie okazała się dla niej zbyt brutalna.

hit&run
Gość
hit&run

Być moze chodzi o pas w innej kategorii wagowej.

Michal
Użytkownik

Najważniejsze jest to co mówi UFC, a nie Jędrzejczyk.

Lamikoboy
Gość
Lamikoboy

ale po co miałaby kłamać ?

Michal
Użytkownik

Nie wiem nie interesuję się tą zawodniczką natomiast wiem że o walkach decydują szefowie federacji, a nie zawodnicy. Być może Dana White coś jej powiedział ale od słów do decyzji czasami jest bardzo długa droga.

Lamikoboy
Gość
Lamikoboy

czyli mówisz, że jest naiwna?

Michal
Użytkownik

Nie mówię że jest naiwna Ja napisałem że finalnie liczy się to co powie UFC, a nie Joanna.