Szymon Bońkowski uchyla rąbka tajemnicy na temat Khalidova: ”Termin jest ustalony”

autor:
29 Grudzień 2017
8
Szymon Bońkowski uchyla rąbka tajemnicy na temat Khalidova: ”Termin jest ustalony”
foto.: ACB

Nie we wrześniu, a w pierwszej połowie 2018 roku wejdzie do klatki mistrz KSW wagi średniej Mamed Khalidov (34-4-2). W wywiadzie dla portalu sport-walki.org, trener reprezentanta Olsztyńskiego Arrachionu, Szymon Bońkowski zdradził, że termin pojedynku Mameda jest już ustalony na pierwszą połowę nadchodzącego roku. Więcej szczegółów powinniśmy się dowiedzieć już niebawem.

Mogę tylko zdradzić, że będzie to w pierwszej połowie tego roku (red. 2018), już termin jest ustalony i niebawem się wszyscy o tym dowiecie.

Pytanie nadal pozostaje to samo, czyli w czyich barwach wystąpi Khalidov. Jedyną jak na ten czas podpowiedzią mogą być słowa trenera Bońkowskiego, potwierdzające, że  Mamed nadal jest zawodnikiem (i mistrzem) KSW.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Lamikoboy
Gość
Lamikoboy

Najebałęm się, ale tak nie moze być, ze edne cieć z drugim cieciem banują naszego redaktora, bo kurwa sloma im z trzewikó wyszła

Asd
Gość
Asd

Jak mogli zbanowany mmanews niezalezka jedyną gdzie mogli się wypowiadać ludzie mma ,sprdl to trzeba nagłośnić,
Wojęk ps do cb oni ::::myślą ze Ty trzymasz z rózalem mirkiem itdi. Stara gwardia mma ale nie wiedzą że ty jesteś obiektywnym obserwatorem sceny tylko liz dupe będzie spoko, JA SIĘ NIE PODDAM promujamy sport roberto vs borys tylko piękno mma ,ku*wa

Lamikoboy
Gość
Lamikoboy

nie ma żadnej tajemnicy. Czecezn wystąipi dla czeczenskiej organizacji. Przwcież ten typ nigdy nie czuł się Polakiem, nigdy tego nie pokazywał.Wiem, że to jest Portal o MMA, ale jeżelby chodizlo tylko o MMA to byśmy widizeli Mameda w KSW, ale iestety, albo teżstety o to nie chodzi.

moon
Gość
moon

Mnie nie interesuja pierdoly. Interesuje mnie konkretny termin i gdzie. Bo w KSW go nie obejrzę bo mam w doopie tych dwóch plus ich przydupasa (ten z wyższego levelu niż dziennikarze). Takie pieprzenie jak do dzieci z przedszkola. Wielka mi tajemnica.

Dariusz
Gość
Dariusz

W koncu Mamed rozmowy prowadzi rowniez z KSW, a wiec na pewnych warunkach. W tej federacji wszystko owiane jest tajemnica. Mam nadzieje, ze Mamed wybierze ACB, bo w cyrku juz go nie zobacze.

Michal
Użytkownik

Jestem przekonany że Mamed bedzie zawodnikiem KSW/ACB m.in dlatego że w wywiadzie dla PolsatSport mówił że Materli należy się rewanż, a więc zupełnie z KSW nie odejdzie.

Michal
Użytkownik

(Mam nadzieję że to się więcej nie stanie) Jestem ciekawy reakcji Mameda jeżeli po następnym występie w KSW kibice ‚podziękują’ mu tak jak po walce z Azizem czy Borysem.