TFL 13 w hali Globus na 5000 fanów. Kęsik vs „weteran UFC” w obronie tytułu!

29 grudzień 2017
1
TFL 13 w hali Globus na 5000 fanów. Kęsik vs „weteran UFC” w obronie tytułu!

Zgodnie z zapowiedzią organizatora Jacka Sarny, Thunderstrike Fight League 13 wchodzi na lubelskie salony i nie tylko. Po raz pierwszy w historii organizacji, już 23 marca walki rozegrają się na największej dotychczas arenie w historii TFL. Hala Globus w Lublinie, bo o niej mowa, może pomieścić ponad pięć tysięcy fanów dobrej akcji. To olbrzymi postęp, biorąc pod uwagę poprzednie obiekty, które skupiały pomiędzy 1000 a 2000 widzów. Za informacją prasową:

Już 23 marca w Lublinie będziecie świadkami przełomowego wydarzenia, Zawodowej Gali MMA TFL 13! Na Waszych oczach tworzymy historię lubelskich sportów walki. Kolejny raz wracamy do domu w Lublinie ale tym razem areną gladiatorów TFL, będzie największa na Lubelszczyźnie hala GLOBUS! Mogąca pomieścić ponad pięć tysięcy widzów arena, długo czekała na debiut Thunderstrike Fight League. Podczas historycznej gali w rodzinnym Lublinie, w klatce obejrzymy 15 pojedynków na zasadach MMA, w tym dwie walki o międzynarodowy pas mistrzowski TFL. „Karta będzie najlepsza w historii TFL. Planujemy wiele międzynarodowych pojedynków i walkę o pas mistrzowski TFL z udziałem weterana UFC. Bądźcie gotowi na wiele niespodzianek. To będzie święto sportów walki na Wschodzie i całej Polsce! Event będzie miał charakter imprezy całodniowej z myślą nie tylko o zawodowcach ale również amatorach. Śledźcie nasz profil.

W krótkiej rozmowie z Jackiem Sarną, ten wyjawił małe co nieco naszemu portalowi:

Planujemy sprowadzić jakiegoś solidnego weterana UFC dla naszego mistrza Cezarego Kęsika i podnieść rangę walki w obronie tytułu.

23 marca, Lublin! Będziemy tam.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr Małysz
Piotr Małysz
4 lat temu

Gala TFL 13 będzie na żywo tutaj: http://streams4k.pl/tfl-13/

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x