Trener: „Marcin Wrzosek wrócił już na matę treningową.”

28 Grudzień 2017
2
Trener: „Marcin Wrzosek wrócił już na matę treningową.”
foto.: kswmma.com

Marcin Wrzosek (13-4) żadnych wyzwań się nie boi, a wręcz zmotywowany pierwszą przegraną z mistrzem Kleberem Koike i niesiony na fali zwycięstwa z Romanem Szymańskim, wrócił już na matę treningową po sobotniej walce. W porannej rozmowie z trenerem Łukaszem Zaborowskim odnośnie przeniesionego pojedynku Karoliny Kowalkiewicz, usłyszeliśmy ciekawostkę odnośnie „Polskiego Zombie”:

Marcin wrócił już na matę treningową i już „kula się” po macie. Był dzisiaj, ma przyjść wieczorem i jutro. Nie odpoczywa.

Nie odpoczywa, bo przed Marcinem perspektywa rewanżu z zawodnikiem, który pozbawił go pasa i chyba nie byłoby nawet zaskoczeniem, gdyby ten scenariusz miał się rozegrać już niebawem. Nie jest również zagadką, którą z płaszczyzn będzie musiał podszlifować najmocniej, a która zadecydowała o wyniku pierwszego starcia. Jak pokazuje przykład ostatniej gali w Katowicach, rewanże to już zupełnie inna para kaloszy, a wynik potrafi się obrócić o 180 stopni.

Podziel się ze znajomymi
  • 107
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Łukasz FZawodnik32 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Łukasz F
Gość
Łukasz F
Offline

Wnioskuję, że Wrzosek na gali w Łodzi:) słuchałem ostatniego Live’a i myślę, że to o Niego chodziło i że to już wiesz Wojtku;)

K. Witek
Editor
K. Witek
Offline

Koike po raz 2 pozbawi Wrzoska marzeń o pasie. Z taką różnicą, że tym razem przed czasem.