ACB 78: Kamil Łebkowski przegrał z Saikhanem Dzhabrailovem niejednogłośną decyzją

autor:
13 styczeń 2018
1
ACB 78: Kamil Łebkowski przegrał z Saikhanem Dzhabrailovem niejednogłośną decyzją
foto.: ACB

Nie mamy tym razem dobrych wieści z Groznego, gdzie dosłownie przed momentem Kamil przegrał swój drugi pojedynek z rzędu podczas debiutu ACB 78. Mniej doświadczony Saikhan Dzhabrailov (3-2-0), okazał się bardziej skuteczny i siłowy w swych zamiarach i przekonał do siebie sędziów, którzy długo liczyli karty punktowe.

Runda 1.

Kamil od początku przejął środek klatki, podczas gdy jego rywal rewanżował mu się kopnięciami na 3 płaszczyznach: nogi, korpus i głowa. Żadna ze stron nie wykazała się niczym znaczącym co wskazywałoby na zwycięzcę tej rundy. Obaj panowie zaliczyli po jednym nieudanym obaleniu.

Runda 2.

Czeczen trafił „Super Man punchem”. Łebkowski skontrował po chwili skutecznym obaleniem, ale nie utrzymał Dzhabrailova mimo usilnych starań. Świetny podbródkowy Kamila, który szybko musiał wycofać nogi przed obaleniem, które ostatecznie okazało się skuteczne. Pełna garda i mocne ciosy Rosjanina w głowę Polaka. ”Bomba” próbuje balachy i omoplaty. Saikhan uciekł do bocznej. Łebkowski krwawi znad prawego oka, ale znowu wciągnął rywala w gardę, zadając sporo ciosów i łokci z dołu. Kamil w pozycji siedzącej, dociskany do siatki dotrwał do końca rundy.

Runda 3.

Kamil przystąpił ochoczo do ataku, bo wie, że tę rundę musi wygrać a może nawet skończyć przed czasem. Dużo ataków bokserskich zostało przestrzelonych, ale świetne latające kolano na szczękę czeczeńskiego fightera zrekompensowało chybione ciosy. Dzhabrailov nie tylko to przetrzymał, ale zdołał obalić i sprytnie przytrzymać nogi „Bomby” w powietrzu w tak sposób, aby nie ułatwić mu powrotu do góry. Polak zdołał wstać i obrócić obalenie, ale Saikhan zdołał uczepić się nogi i posadzić Kamila na plecy po raz kolejny. Łebkowski spróbował jeszcze duszenia, ale nie było ono blisko. Na 20 sekund przed końcem walki, Czeczen zdołał zajść za plecy Kamila i zadać kilka ciosów na zaznaczenie swojej przewagi .

Sędziowie punktowali niejednogłośnie na korzyść Saikhana Dzhabrailova.

Cała walka do obejrzenia poniżej:

UPDATE: Krótko po walce, Kamil miał przesłanie do fanów.

Nie obiecuje że będę lepszy szybszy czy silniejszy ale zrobię wszystko żeby podnieść się po porażce i wygrać kolejna…

Opublikowany przez Kamil "Bomba" Łebkowski na 13 stycznia 2018

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zawodnik32
Zawodnik32
4 lat temu

Dziwne, że to była niejednogłośna decyzja. Moim zdaniem ewidentna jednogłośna wtopa.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x