Amanda Nunes przymierzana do walki o pas wagi piórkowej z Cris Cyborg

05 Styczeń 2018
Amanda Nunes przymierzana do walki o pas wagi piórkowej z Cris Cyborg
foto.: the sun

Pomiędzy czasem na odpoczynek, Dana White znalazł chwile aby poruszyć z Yahoo Sports kilka istotnych wątków, w tym temat kolejnego wyzwania dla Cris Justino. W tle przewijało się nazwisko Megan Anderson (7-2), która w lipcu miała się spotkać w oktagonie z Cyborg, ale głównodowodzący UFC ma już w głowie ułożony inny scenariusz, który jest krok od realizacji:

Po pierwsze, Amanda Nunes chce walczyć z Cris. Amanda chce walczyć z Cyborg. To jest pojedynek do zrobienia i który zrobię. To jest dopiero walka. Amanda Nunes jest dużym, silnym, mocnym strikerem i stylistycznie pasuje idealnie, dlatego trzeba to zrobić. Cyborg też chce walczyć i zorganizujemy to możliwie jak najszybciej. Jak tylko Amanda będzie gotowa do treningu, to robimy to.

Co jak co, ale ten potencjalny Super Fight wydaje się świetnym rozwiązaniem, biorąc pod uwagę fizyczny aspekt obu Pań. Na drugi plan zszedłby nawet fakt, iż obie zawodniczki reprezentują Brazylię, co często nie w smak zawodnikom z tego gorącego kraju:

Kiedy jesteś mistrzem świata, nie ma znaczenia z kim walczysz i bierzesz to z każdym rywalem, który przychodzi odebrać Twój pas.

Cyborg vs Nunes? Zapiszcie nas na listę oczekujących!

Komentarze

 • Zawodnik32

  Rękę daje sobie uciąć za Cyborg. Nie ma na nią siły jak na razie.

 • Lamikoboy

  Ogólnie te kategorie kobiece w UFC to kpiny, po co oni robili osobną kategorie dla Cyborga, skoro nie ma siez kim bić i nikt jej nie chce oglądać ? To samo kategoria musza, komu to potrzebne, po co to ?. Może włodarze się otrząsną wyciągną wnioski ze spadającej oglądalności i wpływów z PPV i wywalą to w piz… duuu

  • Lolek Dolas

   Nikt niechce jej ogladac? to jest jedyna kobieta w ufc ktura ludzie chca ogladac bo bije sie jak facet ,oczywiscie oprucz rondy