Babilon MMA 3: Orkowski vs Łysoniewski i Rutkowski vs Sinski oficjalnie w Radomiu

23 Styczeń 2018
0
Babilon MMA 3: Orkowski vs Łysoniewski i Rutkowski vs Sinski oficjalnie w Radomiu

Dwa pojedynki jeden po drugim, zostały odkryte przy okazji zbliżającego się Babilon MMA 3, które zawita w Radomiu już 17 marca. Na początek Michał Orkowski vs Łukasz Łysoniewski, z czego obaj mieli już okazję pokazać się na gali Tomasza Babilońskiego.

Najwyraźniej organizator nie rezygnuje z usług Łysoniewskiego (1-3), który od czasu powrotu zaliczył jedną przegraną z Szymonem Kołeckim, a za którą zrewanżował się w grudniu rozbijając Roslana Chapko w zaledwie trzy minuty. Ten „Power Puncher” z Tomaszowa Mazowieckiego, stoczy na przestrzeni 5 miesięcy aż trzy pojedynki, a więc na brak pracy nie może narzekać. Powodów do narzekań nie ma również Orkowski, bo jego kalendarz pojedynków również zaczyna być napięty. Pod koniec roku zmierzył się z Szymonem Kołeckiem i także przegrał w pierwszej rundzie.

Jeżeli chodzi o kandydaturę Rutkowskiego (4-2), organizator wykazał się sprytem, angażując Daniela jako sprawdzoną opcję w Radomiu, gdzie nie tak dawno zwyciężył walkę wieczoru na TFL 12. Mieszkaniec Północnej Irlandii, jest aktualnie po czterech zwycięstwach i nie zamierza zwalniać tempa. Jego rywalem będzie niepokonany Mateusz Siński (2-0) z Warszawy, który w zeszłym roku dał szybki i bardzo ciekawy pokaz umiejętności w Tłuszczu.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o