CM Punk i Brock Lesnar mogą liczyć na kolejny pojedynek w UFC

22 Styczeń 2018
CM Punk i Brock Lesnar mogą liczyć na kolejny pojedynek w UFC
foto.: ufc.com

Zeszły weekend to szczęśliwy powrót Dany White do rodzinnego Bostonu, gdzie zaczynał swoją bokserską i trenerską karierę. W rozmowie z Associated Press, głównodowodzący UFC poruszył dwa wątki WWE, które miały swój epizod MMA i wygląda na to, że nie ostatni.

Myślę, że dam Lesnarowi jeszcze jedną rundę. Myślę, że Brock po prostu uwielbia walczyć.

Ostatni pojedynek Brocka Lesnara, był owiany sporą dozą kontrowersji po tym, jak na jaw wyszedł pozytywny wynik testów badań antydopingowych, który był podstawą do pozwu sądowego Marka Hunta przeciw swojemu pracodawcy. A skoro o 40-latkach ze świata zapaśniczego mowa, to Dana nie omieszkał ustosunkować się do kolegi Lesnara po fachu – CM Punka:

Lubię gościa. To dobry facet. Chce jeszcze jeden pojedynek. Chce otrzymać kolejną szansę. Zamierzam mu ją dać. To zupełnie inny przypadek niż większość normalnych ludzi i dlatego dam mu kolejną możliwość.

Pamiętny debiut Phillipa Brooksa a.k.a. CM Punk, przebiegł dynamicznie i raczej niezbyt dla niego szczęśliwie. Świeży w branży Mickey Gall, wówczas z rekordem 1-0, dosłownie przejechał się po nim w zaledwie 2 minut i 14 sekund.

Komentarze