Fedor Emelianenko vs Frank Mir już 28 kwietnia w kolejnym ćwierćfinale Grand Prix

autor:
22 Styczeń 2018
Fedor Emelianenko vs Frank Mir już 28 kwietnia w kolejnym ćwierćfinale Grand Prix
foto.: bellatormma.com

Znamy datę kolejnego ćwierćfinału turnieju wagi ciężkiej Bellatora. Jak oficjalnie potwierdzono, Fedor Emelianenko (36-5-0/1NC) i Frank Mir (18-11-0) spotkają się w klatce 28 kwietnia w mieście Rosemont, gdzie zawalczą o wstąpienie do półfinałowych zmagań.

Miejsce w dalszym etapie rozgrywki zapewnił sobie wczoraj Chael Sonnen, który okazał się lepszy w konfrontacji z Quintonem Jacksonem, jednogłośnie wypunktowując popularnego Rampage’a na dystansie trzech rund.

Emelianenko ma za sobą nieudany debiut w organizacji, polegając z rąk Matta Mitrione w pierwszej rundzie podczas gali z numerem 180. Wcześniej, od powrotu do startów w 2015 roku, zostawił w pokonanym polu Jaideepa Singha oraz Fabio Maldonado.

Dla Mira będzie to pierwsza walka dla Bellatora i pierwsza od porażki z Markiem Huntem, którą poniósł w marcu 2016 roku, dając się przy tym dodatkowo złapać na zażywaniu dopingu. Przed przegraną z Nowozelandczykiem, Mir został jeszcze wypunktowany przez Andreia Arlovskiego podczas UFC 191. Teraz czas na odbudowę, choć zadanie będzie niezwykle trudne.

Komentarze

  • Primo

    Frank Mir to jeden z 3 moich ulubionych zawodnikow wszechczasow , ale ten pojedynek nie ma juz sensu na tym etapie obu karier (po za kasowym rzecz jasna) . Badz co badz , jego zycie i niech tam robi co chce a ja jako jego kibic oczywiscie bede za nim.