FEN 20: Stanisław Zaniewski rywalem Radosława Paczuskiego w walce wieczoru

11 Styczeń 2018
FEN 20: Stanisław Zaniewski rywalem Radosława Paczuskiego w walce wieczoru

Formuła K-1 mocną nogą w Warszawie stoi, bo stołeczni fani ponownie zostaną poczęstowani mocną dawką sportów stricte uderzanych podczas FEN 20. Zapowiedziany wcześniej Radosław Paczuski (18-2), zmierzy się ostatecznie ze Stanisławem Zaniewskim (48-16).

Paczuski przyszedł do FEN-u jako niepokonany zawodnik i mistrz DSF. Walczył na majowym FEN 17 w Gdyni, gdzie mocno rozbił Menno Van Roosmalena. Później miał jeszcze pojedynek wieczoru na warszawskiej  Grandzie. W marcu ponownie dostąpi go zaszczyt najważniejszej walki na karcie i prawdopodobnie ostatni zanim przejdzie do MMA.

Zaniewski może się poszczycić znacznie bardziej pokaźnym rekordem i będzie to jego debiut na FEN. Stanisław urodził się na Białorusi, ale od wielu lat mieszka w Polsce. Miał bardzo udany 2016 i mocno aktywny 2017, gdzie pokazał się z bardzo mocnej strony w Rydze na King Of Kings 50. Przez wielu specjalistów jest uważany za absolutny top tej dywizji wagowej w naszym kraju.

Swojej ekscytacji nie krył Paweł Jóźwiak, który w rozmowie z naszym portalem potwierdził, że to najdłużej tworzona karta walk w historii FEN:

 

Podczas poprzednich gal przyzwyczailiśmy naszych fanów do tego, że walki wieczoru z formule K-1 mogą się podobać kibicom i nie inaczej będzie i tym razem. Paczuski kontra Zaniewski to coś, co miałem w głowie od samego początku, gdy tylko ogłosiliśmy, że zorganizujemy FEN 20 w Warszawie. Odliczam już dni do tego pojedynku.

Aktualna rozpiska póki co rzeczywiście robi wrażenie.

Stanisław Zaniewski VS Radosław Paczuski -85 kg formuła K-1 [o pas]
Mateusz Rębecki VS Marian Ziółkowski -70 kg [o pas]
Artur Bizewski VS Arkadiusz Wrzosek +95 kg formuła K-1 [o pas]
TBA VS Andrzej Grzebyk – 84 kg
TBA VS Paweł Trybała -84 kg
Bartosz Leśko VS Marcin Naruszczka -84 kg
TBA VS Kamil Łebkowski -66 kg
TBA VS Krzysztof Kułak -84 kg
TBA VS TBA

Bilety dostępne TUTAJ.

 

Tagi

Komentarze

  • moon

    Zaniewski niezle doswiadczony.

  • moon

    A co tak Kułak spadł w drabince? 🙂 Niedawno sie promował na „superhiroł” a teraz gdzies na dnie 🙂

  • Dariusz

    Dziwnie ustawiona ta karta ale musze przyznac ze ciekawa