Grzegorz Szulakowski nie będzie oficjalnie reprezentował Namysłowa w kolejnej walce

17 Styczeń 2018
Grzegorz Szulakowski nie będzie oficjalnie reprezentował Namysłowa w kolejnej walce
foto.: kswmma.com

To spora strata dla leżącego kilkadziesiąt kilometrów od redakcji MMAnews Namysłowa, z którego pochodzi Grzegorz Szulakowski (9-1). Krewki zawodnik ogłosił na swoim fan page’u, że nie będzie reprezentował oficjalnie swojego rodzinnego miasta:

Niestety w kolejnej walce nie wyjdę z logiem herbu Namysłowa. Kocham to miasto, zawsze będę je reprezentował! Nie chcę się wypowiadać na ten temat, ale moja praca Zawodnicza i Trenerska… Ten cały wkład przez te wszystkie lata włożony w miasto, nie jest niestety doceniany. Na szczęście są ludzie, którzy we mnie wierzą! Pozdrawiam Dobre Mordy!

Dla liczącej około 16 tysięcy gminy Namysłów, każdy ślad na mapie Polski jest na wagę złota a przecież w jej mieszkańcach tkwi prawdziwa siła. Wszak „Szuli” jest najbardziej prawdopodobną opcją do walki o pas wagi lekkiej KSW, który póki co należy do Mateusza Gamrota. Rozgłos dla Namysłowa gwarantowany!

Komentarze

 • moon

  Myśle przy całej sympatii dla Szuliego ze większy rozgłos dla Namysłowa przynosi piwo Namysłów😎

  • Zawodnik32

   Haha, dobre.

  • boohmacher

   Napewno masz racje i az dziwne, ze nie sa jego glownym sponsorem.

  • Lamikoboy

   bez namysłu masz rację 😀

  • Maciek Kowalski

   Który to browar też został ostatnio „potraktowany rękawiczką w twarz” przez oderwane od rzeczywistości władze miasta (czyt. szwadron wyjazdowy PO). Na czym miasto straciło sporo pieniędzy. jak to mówią „chytry dwa razy traci”