Jon Jones przeszedł test wykrywaczem kłamstw, aby dowieść niewinności w sprawie dopingu

17 Styczeń 2018
Jon Jones przeszedł test wykrywaczem kłamstw, aby dowieść niewinności w sprawie dopingu

Jeden z najbardziej charyzmatycznych i utalentowanych fighterów na świecie – Jon Jones, nawet w stanie zawieszenia w prawach fightera, w sprawie o doping, potrafi wzbudzić wokół siebie zainteresowanie. Chcąc dodać nieco wiarygodności do toczącego się przeciw niemu śledztwa, były mistrz poddał się testowi na wykrywaczu kłamstw.

Wiadomość jest już nieco przestarzała, ale portal mmafighting.com dotarł do wyników z 7 grudnia, które wg firmy PGP Polygraph & Interviewing Service w Albuquerque, są na korzyść Jonesa. Ani UFC, ani USADA nie nakłaniały zawodnika do poddania się testowi. Była to wyłącznie jego prywatna decyzja.

W 2016 Jon wpadł na dwóch zabronionych substancjach i teraz grozi mu nawet 4 lata zawieszenia. Przesłuchanie w tej sprawie już w przyszłym miesiącu. Tymczasem, szczęśliwy Daniel Cormier w sobotę będzie bronił pasa.

Tagi

Komentarze

 • moon

  Jak ma dowieść niewinności skoro był skoksowany podczas walki? Co to za różnica czy wiedział czy nie. Myśle ze taki fighter z takiej organizacji jeśli nie wiedział to jest zwykłym amatorem razem ze swoim sztabem trenersko- medycznym. Teraz gra tylko na zmniejszenie kary i tyle. Szkoda bo niezły „koń pociągowy” UFC. Oczywiście jak znam Kawula to sie modli żeby Jonesowi przywalili jak najwiecej a nóż w przypływie depresji zgodzi sie walczyć przez ten czas u niego bo można brać wszystko 😎Marzenia ściętej głowy Kawul. Nie dla psa kiełbasa.

  • W. Mrozowski

   To jest duża różnica, przede wszystkim dla wymiaru kary. Walczy o 4 lata zawieszenia vs mniej.

   • Zawodnik32

    A czy Jones może potencjalnie odejść z UFC i walczyć gdzie indziej? Bo to zawieszenie jest tylko w UFC prawda? Jak tak to nie czekać tylko do innej organizacji i gitara.

    • moon

     Jak mu dadzą pajde 4 lata to chyba rozwiążą z nim kontrakt i Kawul na fejsie bedzie mógł wkraczać do akcji😎

     • Zawodnik32

      Nie wydaje mie się 😉 ”Odpadów” z UFC nie bierzemy….

     • moon

      To wiadomo 😎

   • moon

    Tu sie zgadzam ze walczy o wymiar kary ale kompletnie nie rozumiem określenia „dowieść niewinności” skoro jest winny. Pewnie chce dowieść „nieświadomości” co i tak w mojej ocenie jest smieszne przy takim niby profesjonaliźmie tych sztabów trenerskich chyba ze to zwykła ściema.

 • Eksporter Zła

  udało mi się skontaktować z przedstawicielami firmy przeprowadzającej test wariografem i nieoficjalnie udostępnili mi filmik z przesłuchania Bonesa:

  https://youtu.be/fL7S7KfV3KQ

  A na poważnie, całą tą sytuację można odnieść do kolejnych afer z rajami podatkowymi w tle. Przychodzi do takiego Bono, czy innej królowej Elżbiety smutny pan w nienagannie skrojonym garniturze i pyta:

  -Zarobiliście, drogi kliencie, w zeszłym roku 100 mln, podatki w Twoim kraju jednak do najniższych nie należą, państwo zabierze Wam 30% z tego. Dogadajmy się a zapłacisz 1%
  -Ale jak to tak, to tak można legalnie?
  -Naturlish
  -Ok, biere, o nic więcej nie pytam…

  A jak pewnie było w przypadku Jonesa?

  -Jon, wyglądasz coś dziś niewyraźnie na treningu, wziąłeś już Rutinoscorbin?
  -Ty podejrzanie wyglądający i mi nie znznay kolego kolegi trenera, oczywiście, że nie. Rutinoscorbin to sama chemia, a w ogóle to gmo i śmierć DC.
  -no to spójrz jaki właśnie sprowadziłem prosto z AliExpress nowy środek, doda Ci momentalnie 30% siły, 40% do cardio. I to bez żadnego GMO, same ziółka
  -ale jak to toak, to tak można?
  -Naturlish mein herr…
  -ok, więcej mi nie trzeba, biere.

  Jak ktoś jest naiwny to za to płaci. Głupota nie jest okolicznością łagodzącą…