Karolina Kowalkiewicz vs Felice Herrig w przygotowaniu na kwietniowe UFC 223

16 Styczeń 2018
0
Karolina Kowalkiewicz vs Felice Herrig w przygotowaniu na kwietniowe UFC 223
foto.: ufc.com

Zgodnie za wczorajszymi słowami trenera Łukasza Zaborowskiego w rozmowie z naszym portalem, jesteśmy o krok od oficjalnego ogłoszenia rywalki dla Karoliny Kowalkiewicz (11-2) na datę 7 kwietnia, o której informowaliśmy w zeszłym miesiącu.

Wg szwedzkiego MMAnews (MMANytt.com), przeciwniczką polskiej zawodniczki może być popularna w USA Felice Herrig (14-6), która byłaby bardzo dobrym wyborem dla Kowalkiewicz, nie tak dawno temu zdołała się odbić w Gdańsku mocnym zwycięstwem z Jodie Esquibel, będąc po dwóch przegranych z rzędu.

Amerykanka walczyła z wieloma rozpoznawanymi nazwiskami w swej dotychczasowej karierze i na pewno wyróżnia ją kondycyjne przygotowanie i można śmiało uznać ją za mistrzynię decyzji. Bardzo sporadycznie kończy swoje rywalki, a jeżeli już to przez poddanie, co w zasadzie mogłoby być idealnym opisem dla Kowalkiewicz. Na plus dla Polki wynika to, że ‚Lil Buldog ma ponad milion fanów na Facebooku, co z pewnością wpłynie również na medialne zainteresowanie i popularność tym pojedynkiem.

Jeżeli starcie zostanie sfinalizowane, to obie Panie zobaczymy 7 kwietnia na UFC 223 w nowojorskim Brooklynie.

Podziel się ze znajomymi
  • 58
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o