Karolina Owczarz i Filip Wolański na planie do trailera przed KSW 42

17 Styczeń 2018
Karolina Owczarz i Filip Wolański na planie do trailera przed KSW 42
foto.: fb.com/owczarz.karolina

Ciekawy „insider” z obozu KSW, które cały czas zbroi kartę walk przed galą z numerem 42. Już w programie MMAnews Live #47 mówiliśmy, że na planie do trailera łódzkiej gali, spotkać można było wielu uczestników kolejnych gal, w tym szykującej się do debiutu byłej dziennikarki Polsatu – Karoliny Owczarz. Oprócz niej był także Filip Wolański (10-2), który szykuje się do powrotu po kontuzji.

Pani Owczarz ma za sobą delikatny szlif bokserski, a umiejętności MMA kształtuje dopiero w łódzkim Shark Top team pod okiem Łukasza Zaborowskiego. W ostatniej rozmowie z naszym portalem „Wolan” zapowiedział, że przetrze się gdzieś za granicą, ale z planów ostatecznie zrezygnował. Wszak wciąż ma wiele do pokazania w kategorii piórkowej u polskiego pracodawcy.

Plan filmowy skupiał się przede wszystkim na marcowym KSW 42, ale obejmował czasowo cały 2018. Nie można więc zakładać, że przypadku obojga wymienionych w 100% chodzi o najbliższy event, ale Łódź ma tutaj duży sens, zwłaszcza w kontekście Pani debiutant.

Komentarze

 • moon

  Dywizja kobieca słaba w KSW ale i w UFC rewelacji nie ma. Pare topowych zawodniczek.

  • W. Mrozowski

   Kilka to już coś.

   • moon

    Niby kilka to już coś ale dla mnie zbyt mało żeby sie tak pompować ze sie jest „mistrzynią świata i okolic” czy cos. No ale show-biznes jest po to żeby go rozdmuchać do granic możliwości bo sie na tym trzepie kasę.

    • Tomaso

     W KSW mają jedną zawodniczkę, to jest dopiero szaleństwo.

     • Zawodnik32

      Hehehe

     • Lamikoboy

      Myślę, że Ariane Lipski spokojnie poradziłaby sobie w UFC. Ja akurat się cieszę, że jest tak mało walk kobiet. W UFC jest ich zdecydowanie za dużo, pownni likwidować kobiece kategorie a nie tworzyć kategorie wagowe dla wielkoluda Cyborga w ktorej nie ma zawodników.

     • moon

      Ja myśle o Lipski to samo i pewnie niedługo pójdzie do UFC No bo ile można rzeźbić w kale?

     • vamos

      chyba nikogo nie kręci dywizja cyborg, niech przejdzie do męskiej albo niech zjedzie z mięśnia i bije sie z kobietami

   • Damian Stasiak

    martin lewandowski udzielił wywiadu dla in the cage na twój temat odpalaj mmanewslive i odnieś sie do tego. Cyba że to jest wszystko prawdą……….. fani mmanews czekają na odpowiedz

    • Zawodnik32
     • KajetanPL

      Oglądałem przed chwilą. Wojciechu, wcale nie musisz się do tego odnosić, ale zbyt dużo słów gorzkich padło w Twoją stronę, żebyś to zostawił. Działaj jak należy.

     • Zawodnik32

      Moim zdaniem wywiad wyreżyserowany od podszewki do ostatniej sekundy. Śmieszne to co Olkiewicz nakręca.

     • KajetanPL

      Weź przestań, z palca sobie tych zarzutów nie wyssał.

     • Michał

      Co jest wyreżyserowanego? To że W.Mrozowski zachowywał się nieodpowiednio? Czy to co mówiła Karolina Kowalkiewicz i Mati Borek nt. Mrozowskiego to też było wyreżyserowane? Nie dajmy się zwariować.

     • Michał

      Brawo InTheCage świetny wywiad wszystko wyjaśnione i wszystko wyjaśnione.

     • vamos

      wyjaśnione jest gdy jedna strona zarzuty składa a druga strona odpowiada więc wyjaśnione bedzie jak Mrozowski odpowie na zarzuty

     • Michał

      Ja tłumaczenia i mówienie o tym jakie KSW jest złe słysze od kilku programów LIVE.

     • Konrad

      https://www.youtube.com/watch?v=VbeXvgk18Ag&feature=youtu.be&t=12m0s
      (od 12:00)

      i mówią ze wojtek jest dwulicowy

     • vamos

      Wojtek juz od dawna był „chłopcem do bicia”, wielu z was czy z rocksów albo Juras dowalało do pieca ale z różnych powodów sie ich nie cisnęło a że Wojtek nie liże dupska tylko mówi o nie wygodnych sprawach a do tego nie ma „pleców” czy koleżeńskich przyjacielskich relacji z kimś kto za nim stanie to wszyscy nie mają problemu żeby wytykać mu każde słowo i czyn. Odsłuch ze studia punchera z Borkiem i Kowalkiewicz pokazał jak jest Borek powiedział że Wojtek jest ambitny ale że Juras po nim jedzie to czemu sie nie pośmiać skoro nikt za nim nie stanie ani w pusty łeb nikt nie przyjebie za obrabianie mu dupy także jak towarzystwo wzajemnej adoracji sie spotyka i nie ma o czym gadać to jest komu dosrać i o kim pogadać.. Szanująca sie organizacja niby a tak wielkim problemem dla niej jest redaktor mmanews jakby nie wiadomo jakie tajemnice skarbowe i obyczajowe zdradził. Piekiełko niezłe. A ten z in the cage to wiadomo że to pierwszy plotkarz po walce Mańkowskiego z Mamedem w każdym wywiadzie podkręcał rozmówce żeby coś pocisnąć po kibicach coś tam pierdolił ciągle że to tylko Polacy tacy są. Menda taka

     • moon

      Pewnie wina leży po trochę z jednej i z drugiej strony. KSW działa z pozycji monopolisty i ma duża przewagę w tym konflikcie. Maja jako PRYWATNA firma pełne prawo wpuszczać lub nie kogo chcą. Jednak skoro już wiedzieli ze tak bedzie to po choooj szczerzyli zęby na wywiadach na tydzień przed galą? Trzeba sie zająć innymi rzeczami a nie pierdolami a biznesmeni niech działają dalej w swoim biznesie bo to im niezle póki co wychodzi.

    • Michał

     Martin opisał zachowanie W.Mrozowskiego podobnie jak Juras, a o tym że Wojtek nagrywa to on sam o tym mówił kilkakrotnie że np. ma nagrane wideo jak Mańkowski robi co chce z Pudzianem w ringu i mimo to że Pudzian prosił o wykasowanie tego to on cały czas o tym mówi. Zapewne zaraz Wojtek odpisze komentarzem typu ” Czuję presję ale nie poddam się jej” To samo jak dziwił się że nikt z innych portali nie wstawia się za nim. Czyli co Oczekuje od ludzi których określa tymi którzy ”klękają do miecza KSW” że będą się za nim wstawiać? Gdybym ja dostał ”bana” to wstydziłbym się o tym pisać czy mówić bo to bardzo słabo że jedna z największych organizacji MMA na świecie nie daje mi akredytacji na swoją galę.

 • Michał

  Dobra wiadomość chętnie zobaczyłbym walkę Wolański vs Sowiński.

  PS. Zdjęcie Karoliny zapożyczone ze strony…… Pudelka? ;D