Manager Piotra Strusa prowadzi rozmowy negocjacyjne z ACB i UFC

22 Styczeń 2018
0
Manager Piotra Strusa prowadzi rozmowy negocjacyjne z ACB i UFC
foto.: fb.com/mmashocker

Coraz mocniej zbliżająca się opcja próby przejęcia mistrzowskiego pasa ACB dla Piotra Strusa, jest bardzo kuszącym kąskiem dla warszawskiego fightera. Jego manager Artur Ostaszewski z Shocker MMA nie ukrywa jednak, że w związku z wypełnioną umową, pozostawiają sobie również furtkę możliwości poza czeczeńskiego pracodawcę:

Piotr Strus wypełnił swój kontrakt z ACB i na tę chwilę pozostaje wolnym zawodnikiem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy z ACB i czujemy się tu dobrze. W międzyczasie powstał jednak mały, jeszcze nieprecyzyjny dialog z przedstawicielem UFC. Na tę chwilę mamy konkretną propozycję na stole i jest to propozycja od ACB. Oczywiście wymaga ona doprecyzowania, jednak nie ukrywam, że pas ACB to byłoby coś wielkiego i do tego będziemy dążyć, pytanie tylko na jakich warunkach. Koniec końców jest to także biznes, więc jeśli propozycja od innej organizacji (np. UFC) będzie znacznie atrakcyjniejsza, na pewno ją rozważymy. Piotr jest efektownie walczącym, emocjonującym i popularnym zawodnikiem, do tego dobrze zna języki obce i dobrze wypada w mediach, a my dobrze zdajemy sobie sprawę, że to nasze mocne atuty w rozmowach.

Piotr to aktualny #2 w rankingu wagi średniej ACB, gdzie między nim a mistrzem Albertem Duraevem (11-3), stoi wyłącznie Abdul-Rakhman Dzhanaev (9-1), gdzie zawodnicy klubu FC Berkut, raczej niechętnie walczą ze sobą w oktagonie. To stwarza dobrą okazję dla polskiego fightera, który jest po trzech zwycięstwach w ACB i jednym No-Contest. Sam fakt „odrodzenia” Piotra po powrocie do aktywnych startów zasługuje na spore wyróżnienie, a gdyby do tego dodać pas lub kontrakt UFC, byłby to bezapelacyjnie najlepszy „come back” ostatnich czasów.

Podziel się ze znajomymi
  • 90
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o