Oświadczenie Whittakera w sprawie UFC 221. Mistrz zapowiada niechybny powrót

14 styczeń 2018
3
Oświadczenie Whittakera w sprawie UFC 221. Mistrz zapowiada niechybny powrót

Podczas gdy cała Australia zalewa się łzami po wczorajszej informacji o zmianie w walce wieczoru UFC 221, z powodu bliżej nieokreślonej kontuzji nowo koronowanego mistrza Roberta Whittakera, sam poszkodowany zabrał głos w sprawie:

Chciałbym przeprosić wszystkich tych, którzy mnie wspierają, a także fanów MMA za to, że nie byłem w stanie dać Wam show na jakie zasługujecie. Zostałem wykluczony z powodów medycznych, gdzie uznano, że nie jestem w stanie rywalizować i bronić pasa na rodzinnej ziemi. Ta gala znaczyła dla mnie tak wiele i czuję się zdewastowany, że nie jestem w stanie walczyć. Jedyne co mogę zrobić to skupić się na odzyskaniu zdrowia i na tym, żeby wrócić lepszym niż kiedykolwiek wcześniej. Wszystkiego najlepszego dla Yoela i Luke’a przed ich wspólnym pojedynkiem, będę czekał.

Dla australijskiego fana MMA strata nie do opisania, ale dla ogólnoświatowego, rozwiązanie wciąż pozostaje niezwykle atrakcyjną alternatywą. Obaj zawodnicy: Yoel Romero, który zastąpił mistrza i pretendent Luke Rockhold zmierzą się o tymczasowy pas.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jak.to
Jak.to
4 lat temu

Luke Barnatt!?

W. Mrozowski
W. Mrozowski
Reply to  Jak.to
4 lat temu

Cocaine is a hell of a drug. Thanks ????

Jak.to
Jak.to
Reply to  W. Mrozowski
4 lat temu

😉

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x