Paweł Hadaś wrócił na matę treningową po udanym zabiegu i rehabilitacji pleców

30 Styczeń 2018
Paweł Hadaś wrócił na matę treningową po udanym zabiegu i rehabilitacji pleców
foto.: fen-mma.com

Powtarzające się pytania o powrót Pawła Hadasia (7-1) na do zawodowych startów, w konsekwencji sprawiły iż chwyciliśmy za telefon i zadzwoniliśmy co wydarzyło się od niedoszłej walki w kwietniu zeszłego roku, na Spartan Fight 7:

Miałem dyskopatię lędźwiową, na szczęście przeszedłem szybki zabieg w klinice sportowej w Żorach, a zaraz po tym rozpocząłem rehabilitację. Doszło do tego, że dosłownie zwijałem się z bólu, miałem bezwład w nodze i musiałem poddać się zabiegowi. Po 6/7 tygodniach wróciłem do treningu.

Gdy w zeszłym roku miał mieć swój epizod w Spartan Fight, na drodze stanęły przyczyny zdrowotne. Zapytany o swoją przyszłość i w której organizacji mielibyśmy go zobaczyć, odpowiedział:

Obecnie nie mam managera. Ostatnio jednak łowca talentów z USA powiedział mi, że jest mną zainteresowane UFC. Dalej jestem związany z kontraktem FEN, gdzie organizacja zgodziła się na moją walkę w Spartan Fight, a do której niestety nie doszło. Chciałbym zrobić przynajmniej jedną walkę na swoim podwórku i wypełnić swoje zobowiązania. Na pewno jeszcze nie teraz na Torwarze w marcu, ale później.

Aktualny ciąg zwycięstw Pawła Hadasia to siedem solidnych zwycięstw z rzędu, z czego aż sześć przed czasem. Z tego co udało nam się ustalić, organizatorzy Spartan Fight również nie wykluczają, że mogą być zainteresowani skorzystaniem z jego usług, co o włos niestety nie udało się im w zeszłym roku. Z drugiej strony, perspektywa wspomnianego przez Pawła Jóźwiaka turnieju 84 kg, to mocna pokusa.

Komentarze