Ziółkowski vs Hallmann w przygotowaniu na Boxing Night 14. FEN zaprzecza [UPDATE]

06 Styczeń 2018
Ziółkowski vs Hallmann w przygotowaniu na Boxing Night 14. FEN zaprzecza [UPDATE]
foto.: Paweł Grabowski/acbmma.com

Ten rok będzie bardzo łaskawy dla Mariana Ziółkowskiego (18-5-1), na którego 3-go marca czeka w Warszawie bardzo ważny pojedynek na FEN 20 i szansa na zapewnienia sobie podwójnego mistrzostwa (red. PLMMA i FEN). Trzy miesiące później, a dokładnie 25 maja, „Golden Boy” otrzyma kolejny prezent, a mianowicie możliwość wystąpienia przed licznie zgromadzoną publicznością na Stadionie Narodowym, gdzie Marcin Najman współorganizuje Boxing Night 14: „Narodowa Gala Boksu”.

Podczas audycji MMAnews Live #45, zupełnie przypadkowo mieliśmy okazję usłyszeć kilka słów od Marcina Najmana, który zapowiedział, iż wspomniany Marian Ziółkowski, prawdopodobnie zmierzy się z byłym zawodnikiem UFC – Piotrem Hallmannem (18-6). „Płetwal” już kilka dni temu umieścił na swoim profilu zdjęcie z Najmanem, obwieszczając fanom dobrą nowinę.

30-letni Piotr, stoczył od czasu UFC cztery pojedynki, z których trzy zdołał zwyciężyć. Jedyny w którym poniósł porażkę, to próba zejścia do 66 kg, gdzie zmierzył się z Kamilem Łebkowskim. Zeszły rok zamknął jednak dwoma solidnymi wygranymi. Za słowami Marcina Najmana, Piotr czeka już tylko na kontrakt i oficjalny podpis. Gala Boxing Night 14 będzie miała więcej wątków MMA w tle, bo na fanów będzie czekał jeszcze drugi pojedynek w tej formule.

UPDATE: Na wiadomość zareagował prezes FEN – Paweł Jóźwiak, który zaprzeczył możliwości puszczenia Mariana Ziółkowskiego poza swoją organizację.

Komentarze

 • Marcin S.

  Tym drugim pojedynkiem ma być walka: Daniel Omielańczuk vs Damian Grabowski ?

 • Nandi Lukas

  Marcin mam nadzieje ze to wszystko wypali i zrobisz ten Narodowy.Promuj talenty typu Marian Ziółkowski.Bylaby checa jakbys mial podobną frekwencje jak ksw:)solidne zestawienia madra promocja i moze sie udac!Powodzenia

  • moon

   To by Kawul i Lewandowski karpia walnęli jakby Najman zapełnił narodowy😎Znając jednak bydlęce charaktery obu panów będą robić wszystko zeby tak sie nie stalo. Ja postaram sie tam być.

   • Nandi Lukas

    Nie chce juz dokładać dzeNtelmenomm z najlepszej ale widzisz to i”fszyskim”cwaniaków(ff)ja również tam postaram sie być.Organizator jak pomyśli kumacie z tym hajsem bo z tego co sie slyszy to Moo:)i Moonie ciekawie By Cie bylo poznać(Tak na żywca)iiii musi sie To obejść (Nie)bez Litraa…Jeszcze niech zgarnie Drwala Omielana Kite i Rozala to rekordowo i fachowo,co myślisz?Najman ma smykalke daje rade…

 • eMWu

  A czy to pewne że to będą walki na zasadach MMA a nie na zasadach boksu? W sumie bokserskie walki zaodników MMA też byłyby ciekawe na takiej gali zwłaszcza, że pewnie nie każdy kibic boksu lubi mma.

 • moon

  Świetne zestawienie. Ta walka dużo nam powie o każdym zawodniku.

 • Nandi Lukas

  Super Szymon Kołecki sie wypowiedzial przed chwilą i to jest Gość już w MMA i prawdziwy Autorytet licze szczerze na tego Sportowca w tych „Wyswietleniowolajkujacych”czasach cieszy Gwardie tych zgredow z ze przestazalych zasad ludzi niemajacych nic a majach wyobraznie marzenia i kombinacje pasje Miłość i swoją jazde Szymon Ty dajesz Motywacje dla tYch 33czyy:)+ w górę Pamiętamy

 • Adrian Kasprzak

  Hej Wojtek na mma.pl pojawiło się info, że Gamer i Skibiński nie opuszczają Ankosu. Dowiesz się, co się tam się właściwie podziało między Kościelskim a chłopakami, że ich przynależność klubowa jest dalej tak niejasna? Co z Borysem? Czyżby jego sportowe drogi z Gamerem się rozeszły?

 • moon

  Ziolkowski niech w końcu sie wyzwoli z tych fenów PLMMA. Stoi w miejscu i sie marnuje. Trzeba szukać sukcesów.

  • boohmacher

   Moim zdaniem wlasnie w Fenie jest jego miejsce. Przegral nie tak bardzo dawno temu z Szymanskim i Oliveira wiec w lepszych organizacjach raczej wiele by nie ugral. W tej sytuacji licze na mocne nazwisko dla Hallmanna na narodowy.

  • W. Mrozowski

   Marian obecnie ma dobry kontakt z FEN i tam chce się rozwijać. Osobiście pozwoliłbym mu zawalczyć na Narodowym, żeby akcje Mariana wzrosły bo FEN potrzebuje młodych gwiazd, a tu pojawia się darmowa możliwość promocji jego osoby. FEN planuje mniej więcej w tym czasie kolejną galę i pewnie terminy stoją na przeszkodzie. Z drugiej nie można też zakładać, że po marcu będzie całkowicie zdrów.

   • moon

    Jak redaktor odpowie na posta to nie ma bata😎