Pojedynek Matt Brown vs Carols Condit w przygotowaniu na kwietniową galę UFC

autor:
19 Styczeń 2018
Pojedynek Matt Brown vs Carols Condit w przygotowaniu na kwietniową galę UFC
foto.: mmafighting.com/lastcallradioshow.com

Kolejną szansę występu dla UFC będzie miał prawdopodobnie Carlos Condit (30-11-0), którego planuje się zestawić z Mattem Brownem (21-16-0) na termin 14 kwietnia. Można przypuszczać, że zestawienie zadomowi się na karcie z serii UFC Fight Night lub On Fox.

Były tymczasowy mistrz UFC wagi półśredniej nie ma teraz najlepszej passy. Condit po niedawnym powrocie do klatki, zmierzył się z Neilem Magnym na UFC 219 i uległ mu jednogłośną decyzją. W 2016 roku na jego niekorzyść zapisały się walki z Demianam Maią przez poddanie oraz z Robbie Lawlerem przez bardzo bliską decyzję sędziów. Krótko mówiąc, w ostatnich ośmiu walkach Urodzony Morderca musiał uznawać wyższość przeciwników.

U Browna, rok 2016 również był bardzo niekorzystny, bo przegrał trzy pojedynki z rzędu i wszystkie przed czasem. Ostatnim skalpem Amerykanina jest Diego Sanchez, którego znokautował w dość kontrowersyjny sposób – łokciem w tył głowy. W pojedynku z Conditem, spróbuje wywalczyć sobie drugie zwycięstwo z rzędu.

Komentarze

  • Zawodnik32

    Condit nie powinien wracać do startów. Szkoda psuć rekord.

    • Nandi Lukas

      Brown tez ladnie tym lokciem sie pożegnał to bylo cos!!i teraz come back…Z przyjemnością zobacze ta walke,ale to skonczenie Matta z ostatnie walki bylo idealne na taki happy end:)