Pudzianowski do Bedorfa: ”Może zweryfikujesz moje umiejętności? Jestem gotowy, dawaj!”

autor:
13 Styczeń 2018
Pudzianowski do Bedorfa: ”Może zweryfikujesz moje umiejętności? Jestem gotowy, dawaj!”
foto.: KSW

O walce Mariusza Pudzianowskiego (12-5-0/1NC) z Karolem Bedorfem (14-3-0) mówiło się już wielokrotnie, ale najwyraźniej żaden moment dotychczas nie był odpowiedni. Na ostatniej prostej do owego pojedynku, plany pokrzyżował Australijski Szef – Peter Graham na gali KSW 32, który ostudził zapały Pudziana, demolując go w drugiej rundzie łokciami w parterze. Jednak przeszłość już za nami i teraz nowy Mariusz Pudzianowski w wersji 2.0 jest na odpowiedniej ścieżce, aby podjąć byłego mistrza.

Przypomnijmy, że kiedy Pudzian był bardzo blisko walki z Bedorfem, Szczecinianin dzierżył wtedy mistrzowski pas kategorii ciężkiej. Los chciał, że Karol utracił koronę podczas KSW 37, a Pudzianowski po przegranej z Grahamem, zaliczył jeszcze jedną wpadkę z Marcinem Różalskim, aby teraz mocno przyspieszyć w stronę szczytu. Dominator jest na fali trzech zwycięstw, w których zaprezentował się bardzo efektownie, co niewątpliwie jest oznaką, iż ”zaległy” pojedynek z Bedorfem to jedno z najlepszych rozwiązań dla nich obu.

Był mistrz kontra największa gwiazda KSW? Tak widzi to były strongman, udzielając wywiadu dla sport.se.pl :

Ja idę swoją drogą na szczyt, Karol idzie swoją drogą na szczyt, Karol na tym szczycie był. Troszeczkę gdzieś musiał się cofnąć…

Po krótkim wprowadzeniu, Pudzian kontynuuje :

No Karol, powiem może tak: najwyższa pora, żeby nasze drogi skrzyżowały się. Może zrezygnujesz z tej gali (KSW 42) i spotkamy się w Gdańsku na czterdziestce trójce. Ja jestem gotowy. Dojrzało. To drzewo urosło. Może zweryfikujesz moje umiejętności? Karol, czekam na ciebie. No to co, mierzymy się w Gdańsku? Ja jestem gotowy, dawaj! Będę gotowy!

Na zakończenie dodał:

Karol, krzyżujemy drogi, najwyższa pora.

Nie wiemy na ile propozycja Pudzianowskiego podziała, ale wiemy za to, że kolejną walkę Mariusza zobaczymy  podczas KSW 43 w Gdańsku. Z niecierpliwością czekamy na rozwój wydarzeń.

Oryginalny wywiad dostępny tutaj.

Komentarze

 • tricky31i

  Kamień się ugotował!

  • Kuba

   Powiem ci że dobre ! 😀

 • Zawodnik32

  Pewne jest to: Tanio skóry nie sprzeda, cierpliwy kamień ugotuje, w MMA wszystko zdarzyć się może, MMA jest nieprzewidywalnym sportem, nic nie musi on tylko może, chce coś zrobić dla siebie, pieniądze ma.
  Takim oto sposobem przedstawiłem co Pudzian powie w następnym wywiadzie 🙂

  • Tomaso

   Mało to szczerze, wydaje mi się, że całość reżyserowana przez ksw.

   Nie mniej na starcie Pudziana z Bedorfem czekam już od lat ;).

   • W. Mrozowski

    Zaskakujące, bo jak to pisałeś to miałem rozmowę w sprawie „reżyserii” tego wszystkiego co ma być przed. Przy czym nie zaskakuje mnie sama reżyseria co timing Twojej wypowiedzi.

    • Tomaso

     Widać zsynchronizowałem podejrzenia z redaktorem 😉

     • Zawodnik32

      Myślicie, że wpis Narkuna o walkę z Mamedem był jego inicjatywą? Wszytkie tego typu rzeczy są dyktowane przez KSW.

     • W. Mrozowski

      Oczywiście, jeżeli masz możliwość to zobacz jak prowadzący studio KSW 41 pyta Narkuna o taką ewentualność. To było od dawna wg scenariusza, a Narkun był na to gotowy. Miałem o to zapytać Tomasza ale mi wypadło. To od dawna się dzieje wg show biznesowego scenariusza na pierwszym miejscu, drugie skrzypce gra sport piszący dalszy ciąg scenariusza.

     • Klimek

      Obstawiasz że walka Pudzian vs Bedorf będzie na 42 czy 43?

     • Tomaso

      Redaktor pewnie nie musi obstawiać, raczej po prostu wie.

     • Michał

      Na KSW 42 na 100% nie będzie Pudziana dlatego że najbliższa gala jest już po brzegi wypełniona gwiazdami.

     • W. Mrozowski

      Właśnie jedna z wersji scenariusza jest taka, że mają zrobić „hype” na wspólną walkę a Pudziana nie będzie na KSW 42, lecz dopiero 9 czerwca w Ergo Arenie.

     • W. Mrozowski

      To nie są podejrzenia. Ja o takich rzeczach rozmawiam na co dzień z samymi zainteresowanymi. To jest fakt do którego się przyznają.

 • Michał

  Nie zdziwię się jeżeli Bedorf w Łodzi zawalczy z Mcsweeneyem.