Pudzianowski przed KSW 43: ”Chwila nieuwagi i mistrza można szybko zdetronizować”

autor:
18 Styczeń 2018
0
Pudzianowski przed KSW 43: ”Chwila nieuwagi i mistrza można szybko zdetronizować”
foto.: nfight.net

Mariusz Pudzianowski w wywiadzie dla sportowefakty.wp.pl wypowiedział się na temat przyszłych zdarzeń, które mogą mieć miejsce w jego karierze MMA, czyli o pojedynkach z Karolem Bedorfem oraz Michałem Andryszakiem. Jak sam stwierdził, nadszedł już jest ten czas, gdzie może w końcu sięgnąć szczytu kategorii ciężkiej KSW i na nim zasiąść.

W pierwszej kolejności był strongman odniósł się do osoby byłego mistrza, Karola Bedorfa, którego docenia za dotychczasowe osiągnięcia:

Karol co by nie było, kilka lat mistrzem KSW był i nie można mu ujmować żadnych umiejętności, a MMA jest nieprzewidywalne i wszystko zdarzyć się może. Chwila nieuwagi i mistrza można szybko zdetronizować, więc tutaj na pewno nie będzie lekceważenia. Jest dobrym zawodnikiem, ale ja tanio skóry nie sprzedam.

Po zwizualizowanym triumfie nad Bedorfem, Mariusz przewiduje dalsze plany na Michała Andryszaka:

Jeżeli wszystko dobrze pójdzie po mojej myśli i mam nadzieję, że moja ręka pójdzie do góry i czy to będzie następna czy to będzie za dwie gale, chcę wejść na tą samą górę, a jak to się wszystko potoczy, jak zdrowie pozwoli to będzie naprawdę dobrze.

Kontynuując, nie zapomina, że Longera można ”ustrzelić”, tak jak miało to miejsce na gali ACB 24, gdzie Andryszak poległ z rąk Salimgerey’a Rasulova:

On szybko znokautował Rodriguesa, a półtora miesiąca temu (red. pomyłka – ponad 2 lata temu), w Rosji szybko padł jak mucha. Albo wejdziemy do klatki i szybko się skończy, albo będą trzy rundy. Nie ma co lekceważyć ani jego ani mnie.

Na koniec, Mariusz ponownie zaznacza, iż czeka na rozegranie spraw przez włodarzy, a pojedynek z Bedorfem jest tym czego chce:

Zobaczymy jak wszystko dobrze się poukłada. KSW się zgodzi na to, żeby Karol nie wystąpił na tej gali, a Karol podejmie wyzwanie… fajna walka będzie. Ja czekam na to z niecierpliwością i postawię wszystko na jedną kartę. Tam nie będzie kalkulowania, tam będzie myślenie. Każdy cios, każde przyłożenie, każde przyciśnięcie będzie zaplanowane z chirurgiczną precyzją.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o