Sam Alvey nowym rywalem Marcina Prachnio na lutowym UFC on FOX 28 w Orlando

autor:
09 Styczeń 2018
0
Sam Alvey nowym rywalem Marcina Prachnio na lutowym UFC on FOX 28 w Orlando
foto.: ufc.com

Niedawna informacja o kontuzji Jake’a Colliera spowodowała niemałe zamieszanie i wstrzymanie oddechu dla fanów Marcina Prachnio (13-2-0), który mógł na chwilę stracić szansę, aby zadebiutować w organizacji UFC w lutowym terminie. Organizacja stanęła na wysokości zadania i nowym rywalem Polaka będzie bardzo doświadczony Sam Alvey (31-10-0/1NC), który opuszcza kategorię średnią na rzecz półciężkiej.

Alvey to zaprawiony w bojach weteran UFC, który toczył wojny z bardzo solidnymi przeciwnikami. Na ostatnich siedem walk, Smile’m wygrał pięć razy, a w ubiegłym roku występował aż czterokrotnie, uzyskując tym samym rekord 2-2. Aktualnie 31-letni Amerykanin jest po porażce z mocnym Ramazanem Emeevem, któremu uległ jednogłośną decyzją na gali w Gdańsku. Przedtem zanotował niejednogłośne zwycięstwo z byłym mistrzem – Rashadem Evansem. Przed chwilą „Amerykanin ogłosił pojedynek w swoim stylu:

Jestem tu, żeby ogłosić moją następną walkę z „polskim kotem” Marcinem Prachnio i mam nadzieję, że wypowiedziałem to poprawnie. Walczę w Orlando na Florydzie, będzie fantastycznie. Z tego powodu chciałem jakoś wydobyć swoje korzenie Wisconsin, czy może polskie korzenie jeżeli wolicie. Dlatego zrobiłem sobie polską potrawę, jutro zjem polską kiełbasę. Tak czy inaczej, 24 luty w Orlando. Mam nadzieję, że tam będziecie.

To nie przypadek, że Sam został wybrany do tego pojedynku, bo niedawna pojedynek w Gdańsku to jest jakiś punkt zaczepienia. Miejmy nadzieję, że w takiej formie przetrwa do 24 lutego i Prachnio będzie miał swój wymarzony debiut UFC.

Podziel się ze znajomymi
  • 49
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o