Seria UFC on FOX i Fight Night wracają na Fight Passa, do czasu nowej umowy TV w Polsce

13 Styczeń 2018
Seria UFC on FOX i Fight Night wracają na Fight Passa, do czasu nowej umowy TV w Polsce

Zgodnie z naszymi założeniami o których mówiliśmy w ostatnich MMAnews Live, transmisja najbliższej gali UFC FN 124: „Choi vs Stephens”, odbędzie się na Fight Passie. Informację potwierdził niedawno również Paweł Kowalik:

Ruch ten jest następstwem ogłoszenia przez telewizję Extreme Sports Channel zakończenia transmisji głównych kart UFC od początku tego roku. Tym samym, do czasu nowej umowy z którąś z polskich stacji, Fight Pass wraca w najlepszej możliwej odsłonie, czyli z pełną odsłoną gal Fight Night i UFC on FOX. To co nie będzie dostępne, to główna karta gal PPV.

Nie ma jednak tego złego, bo roczny dostęp do usługi Fight Pass, to „zaledwie” 300 złotych na cały rok i około 32 złotych przy wykupie na miesiąc czasu. W zamian macie dostęp do całego mnóstwa materiału na żywo w HD. Do tego olbrzymie archiwum gal UFC, Pride FC, Strikeforce, Cage Warriors, Invicta, Glory i wiele innych. Do tego programy tematyczne, seria The Ultimate Fighter i jeszcze wiele, na których wymienianie nie starczy czasu.

Ja wykupiłem opcję całoroczną nawet bez dostępu głównych kart UFC na żywo, ale tym, którzy czekają na nową umowę telewizyjną zalecam roztropność i wykup na miesiąc, do czasu właściwej informacji.

Komentarze

 • W. Mrozowski

  Dostałem info z UFC, że nowy deal w drodze. Bez dalszych szczegółów.

  • moon

   Redaktor jak zawodnicy, wie ale nie powie.

   https://www.youtube.com/watch?v=DjM3OPGtrg4

   • W. Mrozowski

    Miałem na myśli „Nie powiedziano mi dalszych szczegółów.”

    • moon

     jakiś niekumaty jestem 🙂

  • granvorka

   Juz dawno wiem kyo i jak

   • Filip Wers

    czyli dalej internet ?
    wiecz kto walczy o prawa do mma UFC I MMA BELATTOR ?