Ekskluzywna wystawa fotografii zawodników, pt. ”Wojownicy” już 24 lutego w Szczecinie

autor:
31 styczeń 2018
0
Ekskluzywna wystawa fotografii zawodników, pt. ”Wojownicy” już 24 lutego w Szczecinie

Ci, którzy choć odrobinę pragnęli wczuć się w klimat krwi, potu i łez jakich doświadczają zawodnicy podczas przygotowań do batalii w klatkach, będą mieli do tego niesamowitą okazję podczas wystawy fotografii poświęconej zawodnikom klubu Berserkers Team Szczecin. Ekspozycja pod tytułem ”Wojownicy” autorstwa Roberta Jachima i Marcina Haczyka ukaże się już 24 lutego w Starej Rzeźni, przy ulicy Tadeusza Wendy 14 w Szczecinie.

Na fotografiach uwiecznione będą elementy treningowych ”szlifów”, między innymi takich osób jak: Piotr Bagiński, Michał Fijałka, Tomasz Narkun, Gracjan Szadziński, Wojciech Janusz, Mateusz Rębecki, Tomasz Romanowski czy Konrad Klimek. Autorzy ekspozycji zaprezentują nam nie tylko emocje towarzyszące tytułowym ”Wojownikom” podczas praktyk na macie, ale także niewidoczne na pierwszy rzut oka elementy rywalizacji, uświadamiające odbiorców o pochodzeniu nazwy wystawy.

Całe wydarzenie będzie skierowane ku pomocy utytułowanemu polskiemu pięściarzowi, Mariuszowi Cendrowskiemu, który po wypadku samochodowym został sparaliżowany i nie jest w stanie samodzielnie się poruszać. Przechodzi teraz monotonną i długą rehabilitację.

Dzięki pomysłodawcy wydarzenia, będzie możliwość nabycia zdjęć wraz z autografami Berserkerów, z których dochód zostanie przekazany w całości dla Cendrowskiego. Nie zabraknie również samych ”aktorów” wystawy, czyli wspomnianych wcześniej ”Wojowników”, którzy oczywiście będą do dyspozycji zgromadzonych fanów.

Wernisaż autorstwa Roberta Jachima odbędzie się 24 lutego w Starej Rzeźni, przy ulicy Tadeusza Wendy 14 w Szczecinie. Start od godziny 16:00.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x