Zwycięzca turnieju WFC 22: „Road to KSW” otrzyma kontrakt z polską organizacją

autor:
27 Styczeń 2018
Zwycięzca turnieju WFC 22: „Road to KSW” otrzyma kontrakt z polską organizacją
foto.: wfc.si

Organizacja World Freefight Challenge po raz kolejny wychodzi z szansą dla swoich zawodników, którzy będą mieli okazje zawalczyć o związanie się z liderem Europejskiego MMA – federacją KSW. Dwudziesta druga edycja WFC, odbędzie się 19 maja na Słowenii, a dokładnie w jej stolicy – Lublanie.

Dobrze układająca się współpraca pomiędzy World Freefight Challenge a organizacją KSW, zaowocuje ponownie podczas majowego eventu WFC 22. Wojownicy rywalizujący na zbliżającej się gali, potencjalnie staną przed szansą podpisania umowy z Polskim pracodawcą, gdy tylko spełnią oczekiwania naszych włodarzy, którzy bacznie będą przyglądać się zmaganiom. Pierwsza edycja ”Drogi do KSW” słoweńskiego organizatora odbyła się 17 grudnia 2016 roku, a teraz, po raz kolejny trwają poszukiwania przyszłych gwiazd MMA starego kontynentu.

Dla organizacji WFC walczyli między innymi tacy zawodnicy jak: Michał Materla, Vaso Bakocevic czy Svetlozar Savov. Z niecierpliwością czekamy na rozwój wydarzeń podczas majowych rozgrywek w Lublanie i liczymy na wyłonienie nowych talentów, którzy zagoszczą w Konfrontacji Sztuk Walk.

Aktualna rozpiska WFC 22: ”Road to KSW”
185 lbs.: Svetlozar Savov vs Jevgeniy Mahteenko
170 lbs.: Bojan Kosednar vs Marko Wardian
265 lbs.: Viktor Vasic vs Ardian Gashi
185 lbs.: Marko Drmonjic vs TBA
265 lbs.: Roman Blaschek vs TBA

Tagi

Komentarze

 • vitot

  Ciekawe czy ktoś podpisze kontrakt z KSW po tej gali bo już były przypadki, ze te Road to KSW nie gwarantowały tego

  • K. Witek

   Tutaj też jest potencjalnie. Jeżeli nikt nie zachwyci, to nie zasilli szeregów KSW.

   • moon

    W KSW oprocz zwyciestwa w turnieju do zatrudnienia potrzebne sa jeszcze fikołki, salta, mistrzostwo świata w przysiadach efektownie pokazane w klatce najlepiej przez bandytę z ośmioma wyrokami, w tym cztery za narkotyki i ze dwa za gwałt. To jest idealny dla wlascicieli profil psychologiczny kandydata do zwyciestwa w turnieju i dostania angażu w KSW.

    • Nandi Lukas

     Przesadzasz moonie

     • moon

      No dobra, jedno za gwałt.

 • Marcel Skrzypczak

  Wardian? wtf?

 • Dariusz

  „liderem Europejskiego MMA – federacją KSW”

  naprawde panie K.Witek uwazasz, ze KSW jest liderem ? Ja myslalem ze to ACB robi najwieksza ilosc gal, organizuje same sportowe zestawienia w tym wiele na wysokim poziomie.