Anderson Silva wskazał zanieczyszczone suplementy jako opcję wyniku na doping

21 Luty 2018
3
Anderson Silva wskazał zanieczyszczone suplementy jako opcję wyniku na doping
foto.: usa today

Legendarny Anderson Silva nigdzie się nie wybiera, a przynajmniej nie do czasu oficjalnego wyniku dochodzenia w sprawie drugiej wpadki. W rozmowie z TMZ zapowiedział, że proces trwa od października i być może jedną z przyczyn są modne ostatnio „zanieczyszczone suplementy”:

Teraz lekarze sprawdzają wszystko i być może suplementy, które używałem, były zanieczyszczone. To oczywiste, że gdybym brał sterydy to byłbym głupcem, gdyż jestem zbyt stary. Ja nie zaczynam kariery, lecz ją kończę, więc po prostu czekam dalej. Oczywiście, że niczego nie brałem. Kocham walczyć, to moje życie. Czekam aż prawnicy wypracują coś z USADA. Łatwo jest wszystkim o tym mówić, ale zasady są trudne, wszystko się nieustannie zmienia a zawodnicy używają bardzo różnych suplementów.

„Pająk” cały czas liczy na zrealizowanie planów na bokserski pojedynek z Roy’em Jonesem Jr., który kilka dni temu stoczył rzekomo pożegnalny pojedynek. Mało tego, bez względu na wynik dochodzenia i potencjalnego 4-letniego bana, leciwy Anderson nie zamierza kończyć kariery:

Czekam na USADA oraz moich prawników i mam nadzieję, że wrócę niebawem na walkę z Roy’em Jonesem Jr. Oczywiście, że nie przejdę na emeryturę. Czekam na Pana Roy’a, to wielki człowiek. To moje marzenie i mam nadzieję, że do tego dojdzie.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
eMWu
Gość
eMWu

🙂 w zasadzie to mógłby powiedzieć, że „zawiodły go osoby z jego teamu” hehehehe nie no taki żarcik 😀

hit&run
Gość
hit&run

Upadek legendy. Kończ waść, wstydu więcej oszczędź.

Primo
Gość
Primo

Haha , ciekawe czy taka sama mine jak na zdjeciu mial Spider , kiedy dostal wiadomosc od Usady o potencjalnym naruszeniu zasad anty..foto trafione w 100%