Bellator 200: Phil Davis zmierzy się z Lintonem Vassellem na gali w Londynie

autor:
27 Luty 2018
0
Bellator 200: Phil Davis zmierzy się z Lintonem Vassellem na gali w Londynie
foto.: mmacrypt.com/mmajunkie.com

Mamy kolejne bardzo ciekawe zestawienie, które umocni filary jubileuszowej gali Bellator 200. Były mistrz kategorii półciężkiej, Phil Davis (18-4-0/1NC) podejmie się wyzwania z bardzo wszechstronnym Lintonem Vassellem (18-6-0/1NC), aby przybliżyć się do niedawno utraconego pasa na rzecz Ryana Badera.

Spotkania Davisa ze wspominanym Baderem już dwukrotnie nie kończyły się dla niego dobrze. Jeszcze za czasu rywalizacji obu zawodników w UFC, Mr. Wonderful poległ z rąk Ryana niejednogłośną decyzją, a później wygrał cztery pojedynki z rzędu dla nowego pracodawcy, czyli Bellatora. Ponowne spotkanie Davis-Bader odbyło się już pod skrzydłami organizacji Bellator, gdzie ponownie niejednogłośna decyzja powędrowała na korzyść Badera, a dodatkowo stawką walki był pas wagi półciężkiej dzierżony wtedy przez Davisa. Aktualnie ex-czempion jest po pewnej wygranej na punkty z Leo Leite na gali z numerem 186, a zwycięstwo na dwusetnym evencie przybliży go do trzeciej potyczki z Darthem.

Vassel to weteran Bellatora, gdzie stoczył 10 walk. Siedmiokrotnie z bojów wychodził zwycięsko, a trzy razy musiał uznawać wyższość rywali. Również nie sprostał aktualnemu mistrzowi – Ryanowi Baderowi, ulegając mu przez techniczny nokaut w drugiej rundzie. Anglik będzie na pewno bardzo zmotywowany, bo przegrana 25 maja spowoduje drugą porażkę z rzędu w jego bilansie, dlatego rodzima publiczność zapewne da z siebie wszystko, aby dodać skrzydeł swojemu bohaterowi.

Bellator 200 odbędzie się 25 maja w Londynie.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o