Bellator 200 przybywa do Londynu. Mousasi vs Carvalho w walce o pas wagi średniej

autor:
26 Luty 2018
0
Bellator 200 przybywa do Londynu. Mousasi vs Carvalho w walce o pas wagi średniej
foto.: bellatormma.com

Właśnie dzisiaj organizacja Bellator zapowiedziała swoją jubileuszową, dwusetną odsłonę. Bellator 200 odbędzie się 25 maja w Londynie, a jej głównym fundamentem będzie stracie o pas kategorii średniej, gdzie Gegard Mousasi (43-6-2) stanie naprzeciw mistrza – Rafaela Carvalho (15-1-0). Podczas gali wystąpi także nieskazitelny Michael Page (12-0-0), który podejmie rękawice z Davidem Rickelsem (19-4-0/2NC).

Co by nie mówić, jubileuszowa impreza organizacji Bellator zapowiada się naprawdę zacnie, a to jeszcze nie wszystkie ”magnesy” jakie szykują dla nas organizatorzy. Starcie pomiędzy jednym z najbardziej doświadczonych zawodników MMA – Gegardem Mousasim a niepokonanym od 15 walk mistrzem Bellatora, Rafaelem Carvalho na pewno odbije się szerokim echem. Holenderski pretendent, wydaje się mocno podekscytowany kolejnym wyzwaniem, a ten rodzaj emocji nie przychodzi mu łatwo:

To jest to na co pracowałem i teraz się urzeczywistni. Spotkam się z mistrzem na gali 25 maja w Londynie. Wiadomość do fanów, to jest nasz czas. Będę Waszym mistrzem wagi średniej już wkrótce!

Pojedynek w kategorii półśredniej pomiędzy piekielnie mocnym Michaelem ”Venomem” Page’m i Davidem Rickelsem, również powinien być zaznaczony w kalendarzu jako „warte zobaczenia”. Tym samym z niecierpliwością czekamy na kolejne zestawienia i odliczamy czas pozostały do gali.

Bellator 200 odbędzie się 25 maja (piątek) w Londynie.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o