Du Plessis ostrzega Soldica: „Tak bawię się z 200 kilogramami, co zrobię z 77 kg?”

14 Luty 2018
1
Du Plessis ostrzega Soldica: „Tak bawię się z 200 kilogramami, co zrobię z 77 kg?”

Wydaje się, że możemy być świadkami jednaj z ciekawszych historii, którymi lubują się organizatorzy KSW. Od momentu pierwszego spotkania w hotelu, jeszcze przed przejęciem mistrzowskiego pasa, pomiędzy Roberto Soldicem i Dricusem du Plessisem od razu zaiskrzyło. To wystarczyło, żeby chwilę po wygranej z Borysem Mańkowskim, między wspomnianą dwójką doszło do małej eksplozji emocji, które eskalują do dzisiaj. Podczas gdy czempion prezentował niedawno swoją obecną formę, pretendent uważnie śledzi i odpowiada na każdy jego krok, nagrywając video z przesłaniem.

????????Tak bawię się z 200 kilogramami. Wyobraźcie sobie, co zrobię z 77 kilogramami… ????????????????????????It’s 200 kilograms! Imagine what I’ll do with 77 kgs… ???????????????? #AndTheNew

Opublikowany przez Dricus "Stillknocks" du Plessis na 13 lutego 2018

Tak bawię się z 200 kilogramami. Wyobraźcie sobie, co zrobię z 77 kilogramami…

Tymczasem, Soldic jest obecnie w Warszawie, gdzie nagrywa materiały video przed zbliżającą się we Wrocławiu pierwszą obroną pasa.

Podziel się ze znajomymi
  • 4
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Łukasz "El Jot" Wojno
Łukasz "El Jot" Wojno
3 lat temu

Fajna walka się zapowiada. Miły gest Du Plessisa w stronę polskich fanów, bo widać, że stara się wrzucać wpisy w naszym języku. Osobiście czekam najbardziej na ten pojedynek. Będzie ciekawie Roberto to kozak ale Dricus warunkami przeważa.
https://www.facebook.com/dricusduplessisefc/posts/1584372481652347

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x