Fight Exclusive Night 21 – 26 maja we wrocławskiej Hali Orbita

14 luty 2018
0
Fight Exclusive Night 21 – 26 maja we wrocławskiej Hali Orbita

Poznaliśmy oficjalnie datę kolejnej gali Fight Exclusive Night! Wydarzenie z numerem 21 odbędzie 26 maja we wrocławskiej Hali Orbita. Będzie to już siódmy raz, kiedy organizacja Pawła Jóźwiaka zawita do stolicy Dolnego Śląska, ostatnio gościła we Wrocławiu 14.10.2017 podczas gali FEN 19: Bitwa o Wrocław.

Oto co o nadchodzącym wydarzeniu powiedział prezes federacji FEN Paweł Jóźwiak:

Wrocław nam leży i 26 maja ponownie zawitamy do tego miasta. Dolny Śląsk uwielbia sporty walki, co potwierdza każda organizowana przez nas gala w tym regionie. Po jubileuszu od razu organizujemy kolejne wydarzenie i mogę już dziś zapewnić, że zaoferujemy wszystkim kibicom znakomite emocje. W Hali Orbita zobaczymy w akcji Marcina Zontka, Tymoteusza Łopaczyka i Mateusza Głąba. O kolejnych nazwiskach poinformujemy w swoim czasie.

Zatem na majowej gali wystąpią trzej lokalni zawodnicy, którzy są pozytywnie odbierani przez miejscowych fanów. W wadze lekkiej kolejny pojedynek dla organizacji stoczy Mateusz Głąb (4-1; FEN: 3-0), który powróci po pierwszej porażce w karierze, której doznał na gali No Mercy – Runda 3: Fight Or Die, ulegając decyzją sędziowską niepokonanemu Jackowi Jędraszczykowi (5-0). Kolejnym zawodnikiem, którego będziemy mieli okazję zobaczyć we Wrocławiu będzie Tymoteusz Łopaczyk (2-0; FEN: 1-0). Reprezentant Bebson Gold Team zadebiutował dla FENu na wspomnianej gali FEN 19: Bitwa o Wrocław, gdzie  świetnym stylu rozprawił się z dużo bardziej doświadczonym Adrianem Błeszyńskim  (4-2; FEN: 2-2). Ostatnim wymienionym fighterem, który wystąpi na Hali Orbita będzie weteran klatek i ringów Marcin Zontek (16-11 2NS; FEN: 4-2) powracający po dwóch porażkach z rzędu. Najpierw zawodnik Contender Kamienna Góra przegrał na dwie sekundy przed końcem starcia 5-rundowy bój o pas mistrzowski kategorii półciężkiej z Przemysławem Mysialą (22-9-1; FEN: 1-0) a następnie uległ pod naporem ciosów solidnemu Włochowi Riccardo Nosigli (5-1; FEN: 1-1) już w pierwszej rundzie starcia.

Przedsprzedaż biletów na galę FEN 21 rozpocznie się 15 lutego o godzinie 15 i będzie dostępna wyłącznie na fen-mma.com/bilet.

 

 

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x