Jędrzej Maćkowiak, Michał Pasternak na gali Krwawy Sport w angielskim Southampton

12 Luty 2018
Jędrzej Maćkowiak, Michał Pasternak na gali Krwawy Sport w angielskim Southampton

Od kilku dni znamy już losy dwóch ciekawych, polskich fighterów, którzy za miesiąc wyruszą na podbój Wysp Brytyjskich. Mowa o tytularnym Michale Pasternaku i Jędrzeju Maćkowiaku, którzy zawalczą 11 marca w angielskim Southampton na gali Krwawy Sport.

Pasternak (12-3) jest po trzech przegranych w One Championship i jednej wygranej na PLMMA w międzyczasie, oczekując na kolejne wyzwanie w karierze. Wstępnie, Michał miał zmierzyć się z Łukaszem Klingerem, ale wiemy już że będzie zmiana:

Mam już nowego rywala. Nowy przeciwnik jest solidny i będę się musiał na niego dobrze przygotować. Czekam na akcept ze strony One Championship, bo oni sobie życzą aby być informowanymi o takich ruchach. Cieszę się, że mam wreszcie kolejny pojedynek.

Bardzo ciekawie zapowiada się również występ wspomnianego Maćkowiaka (7-1), który miał wszelkie potrzebne atuty, aby być kolejną gwiazdą KSW. Jedyną przegraną przez decyzję z bardziej doświadczonym Szymonem Bajorem, wymazał dwoma mocnymi zwycięstwami przez TKO i trzecim przez poddaniew Dubaju, które z jakiś powodów próbowano zmienić na No Contest. Nazwisko kolejnego przeciwnika, poznamy już niebawem.

Na rozpisce będzie wiele wątków polskich, bo gala jest organizowana przez Polaków i przede wszystkim dla rodzimego fana na wyjeździe. Z ciekawych postaci, będzie również Alan Jachimowski, który nie przegrał żadnego z trzech dotychczasowych pojedynków, a ostatnio błyskawicznie spacyfikował Damiana Skarżyńskiego na Slugfest 12.

 

Komentarze

 • Konrad

  na sherdogu Mackowiak ma rekord 7-1.

 • vitot

  Dlaczego Klinger nie walczy?

  • W. Mrozowski

   Michał powiedział, że Łukasz się wycofał ale nie podał powodu.

  • Lukasz Kieiwan

   Powiedział ze się przeziębił i nie będzie miał czasu na przygotowanie

 • Robi

  Też nie potrafię zrozumieć dlaczego Maćkowiak jest pomijany przez Ksw, Jest jeszcze młodym i bardzo dobrym fighterem. Czyżby chodziło o to ze jest kolegą Longera i nie mogliby przeciwko sobie walczyć?