Łukasz Talarowski, Michał Pach, Paweł Sidor i Sławomir Kołtunowicz dodani do karty TFL 13

13 Luty 2018
1
Łukasz Talarowski, Michał Pach, Paweł Sidor i Sławomir Kołtunowicz dodani do karty TFL 13
foto.: tflmma.pl

Kolejne nazwiska dodano w ciągu ostatnich dni do historycznej karty Thunderstrike Fight League 13 w Lublinie, która zostanie zrealizowana na największym dotychczas obiekcie w jakim zawitała organizacja TFL.

Na pierwszy ogień Łukasz Talarowski (1-2), urodzony w Lublinie i reprezentujący team ze stolicy. Ten 23-letni zawodnik nie kalkuluje przebiegu swoich pojedynków, a jego dotychczasowy rekord wewnątrz organizacji to szybka przegrana przez duszenie i jeszcze szybsze zwycięstwo przez TKO. Będzie to jego powrót zawodowych startów po przerwie od stycznia 2015, gdzie wg organizatora wystąpi w wyższej kategorii półśredniej:

Łukasz zawsze wywołuje duże emocje w oktagonie a to najbardziej lubią kibice, którzy przychodzą obejrzeć show. Przedstawiciel Lubelszczyzny od dawna nie walczył w TFL dlatego jego forma jest dużą zagadką. Zobaczymy ile wyniósł podczas treningów z najlepszymi zawodnikami w Polsce.

Po raz drugi w TFL wystąpi natomiast Michał Pach (0-1), który na poprzedniej edycji przegrał zawodowy debiut i jest zmotywowany do spróbowania sił po długiej serii amatorskich zwycięstw. Wstydu jednak sobie i klubowi w Radomiu nie przyniósł, co było decydującym czynnikiem o ponownym angażu przez Jacka Sarnę:

Dla mnie wynik walki nie ma znaczenia. Liczy się to aby moi kibice byli zadowoleni z solidnego i twardego starcia. Zwycięstwa cieszą ale liczy się mocna wymiana i emocjonujące widowisko. Jestem dumny ze swojej podstawy i swoich kibiców którzy byli niesamowici na mojej walce. Jestem pewien że moja ekipa w Lublinie będzie najlepsza na Hali.

Na zawodowy debiut zdecydował się natomiast Paweł Sidor (0-0), który ma już historię wewnątrz TFL, ale tym razem chce wystąpić bez regulaminowej taryfy ulgowej. Reprezentant Lubelszczyzny pokaże się w wyższej dywizji niż dotychczas, bo w wadze lekkiej:

Wszyscy wiecie, że trenuję poza granicami Polski. Tęsknię za Ojczyzną i Wami. To dla mnie bardzo ważne wydarzenie, które kolejny raz chcę przeżyć z Wami. Zapraszam na moją walkę, jesteście dla mnie największym dopingiem.

Ostatnim i najnowszym dodatkiem jest Sławomir Kołtunowicz (0-2), który w zeszłym roku powrócił do zawodowych startów po ośmiu latach przerwy. W Lublinie zamierza udowodnić, że stać go na więcej niż dotychczasowe dwie przegrane:

Wynik walki nie jest najważniejszy. Dla mnie liczy się zacięty bój z wymagającym rywalem i prawdziwa wojna w klatce. Oczywiście będę dążył do zwycięstwa i zrobię wszystko co w mojej mocy by moja ręka powędrowała w górę. Mam wspaniałych kibiców którzy są ze mną na dobre i na złe. Wiem że będą również w Arenie GLOBUS w Lublinie i będę słyszał ich głośny doping. Dziękuje im za wspaniałe wsparcie w Radomiu i zapraszam do Lublina.

Bilety na galę TFL 23 z datą 23 marca do nabycia w systemie on-line na www.ekobilet.pl/tfl.

Podziel się ze znajomymi
  • 2
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
vitot Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
vitot
Gość
vitot
Offline

Nazwiska typowo dla lokalnego odbiorcy. Może to i dobry pomysł