Marc Diakiese zaprasza Sage’a Northcutta do konfrontacji w oktagonie

autor:
21 Luty 2018
0
Marc Diakiese zaprasza Sage’a Northcutta do konfrontacji w oktagonie
foto.: mmamania.com/mmafighting.com

Eksplozywny Marc Diakiese (12-2-0) najwidoczniej jest bardzo ucieszony kolejnym zwycięstwem Sage’a Northcutta (10-2-0) podczas minionej gali UFC Fight Night 126 i w dość ciekawy sposób zaproponował młodemu Amerykaninowi, aby ten stanął z nim do boju podczas którejś ze zbliżających się gal:

Witam Panie Sage Sorthcutt, super ekscytujące zwycięstwo w weekend. Byłbym bardzo podekscytowany, mogąc dzielić z tobą oktagon. Może w międzynarodowym tygodniu walk?

Super ciepłe pozdrowienia, Pan Diakiese.

Chcielibyście obejrzeć tą niezwykle emocjonującą walkę, Panowie Dana White, Sean Shelby, Mick Maynard?

Wyzwanie byłego mistrza BAMMA w stronę Super Sage’a może wydawać się chwytaniem ostatniej deski ratunku, bo znajdujący się na fali dwóch porażek z rzędu Bonecrusher, zapewne nie tak wyobrażał sobie karierę w UFC. Będąc byłym mistrzem angielskiej organizacji i wygrywając trzy pojedynki z rzędu pod skrzydłami światowego giganta, określany mianem jednego z największych prospektów wagi lekkiej, Diakiese stąpa teraz po cienkim lodzie. Po dwóch porażkach przez decyzję i poddanie, trzecie potknięcie może doprowadzić go do zwolnienia, a potencjalnie łatwa przeprawa z promowanym przez UFC Northcuttem, mogłaby być dla pochodzącego z Doncasteru zawodnika kluczem do przedłużenia kontraktu.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o