Marcin Bandel jednogłośnie pokonał Selima Agaeva w walce wieczoru GMC 14

autor:
25 Luty 2018
1
Marcin Bandel jednogłośnie pokonał Selima Agaeva w walce wieczoru GMC 14

Podczas walki wieczoru ma niemieckim GMC 14, Marcin Bandel (18-5-1) jednomyślnie uporał się z Selimem Agaevem (0-4-0), któremu to w pierwszej rundzie uszkodził kolano bolesną skrętówką.

W pierwszej rundzie Marcin na zabój poszedł po skrętówkę i trzymał ją do trzeciej minuty i trzydziestej sekundy, co kosztowało go to bardzo dużo energii. Agaev krzyknął z bólu, ale sędzia nie przerwał pojedynku, choć spokojnie mogło być to uznane za poddanie werbalne. Bandel na swoją niekorzyść puścił ową wyczerpującą próbę poddania i do końca rundy miał bardzo ”mało paliwa”. Rywal po tej akcji solidnie kulał, ale Marcin z braku sił nie zdołał już przycisnąć tempa.

W drugiej rundzie lekko zregenerowane kolano Agaeva poprzez mrożenie w przerwie, pozwoliło mu na jako takie funkcjonowanie i kilkukrotnie trafił Polaka rozbijając mu oko. Dzięki temu odsłona mogła być zapisana na korzyść Rosjanina.

W trzeciej i ostatniej rundzie Polak odzyskał nieco sił, choć wciąż był wycieńczony. Bandel atakował kopnięciami na ranne kolano oponenta, a następnie wciągnął go do duszenia. Rywal charczał, ale okazał się bardzo wytrzymały i nie odklepał. Na sam koniec zrzucił Marcina z siebie, natomiast czas dobiegł końca i walka się zakończyła.

Jednogłośne zwycięstwo Marcina Bandela!

Podziel się ze znajomymi
  • 1
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
vitot Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
vitot
Gość
vitot
Offline

cenne zwycięstwo dla Marcina Bandela. Gratulacje