McGregor gotów był zmierzyć się z Edgarem za kontuzjowanego Holloway’a na UFC 222

autor:
22 Luty 2018
0
McGregor gotów był zmierzyć się z Edgarem za kontuzjowanego Holloway’a na UFC 222
foto.: si.com

Nieaktywny w MMA od roku i trzech miesięcy Conor McGregor (21-3-0) zamieścił w mediach społecznościowych wpis, w którym wspomina o powrocie do oktagonu i sytyacji kiedy mistrz kategorii piórkowej – Max Holloway wypadł z pojedynku z Frankie Edgarem na UFC 222. Irlandczyk rzekomo gotów był zastąpić hawajskiego mistrza i zawalczyć z Amerykaninem.

Znowu walczę. Kropka. Jestem w tym najlepszy. Posłałem moje imię, aby wkroczyć na UFC 222 i spotkać się z Frankiem Edgarem, gdy Max Holloway wypadł, ale powiedziano mi, że nie ma wystarczająco dużo czasu, żeby wygenerować pieniądze, których UFC będzie potrzebować. Byłem podekscytowany wtargnięciem [red. do karty walk] w ostatniej chwili, bez całej reszty rzeczy, związanych z tą grą. Szanujcie ogromną ilość pracy poza walkami, którą włożyłem.
Na szczycie walk.
Jestem tutaj.
Teraz oni muszą przyjść po mnie, ponieważ jestem tutaj.
Z poważaniem
Mistrz.

Ostatecznie za kontuzjowanego Holloway’a wskoczył niepokonany prospekt – Brian Ortega (13-0-0/1NC) i to on zmierzy się z Frankie Edgarem w drugiej walce wieczoru gali UFC 222: ”Cyborg vs Kunitskaya”, która odbędzie się 3 marca w Las Vegas.

A my tymczasem czekamy na powrót Pana McGregora i datę jego kolejnego wyzwania…

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o