Michał Andryszak nie wyklucza potencjalnego starcia z Karolem Bedorfem

19 luty 2018
0
Michał Andryszak nie wyklucza potencjalnego starcia z Karolem Bedorfem

Michał Andryszak (20-6 1NC; KSW: 3-1) na gali KSW 43 stanie przed szansą zdobycia tytułu mistrzowskiego kategorii ciężkiej. Na razie nie wiadomo kto będzie rywalem zawodnika na co dzień trenującego w Ankos MMA Poznań. Potencjalnie mówiono, iż będzie to zwycięzca starcia Karol Bedorf (14-3; KSW: 10-3) vs. Mariusz Pudzianowski  (12-5 1NC; KSW: 12-4 1NC), które miało być drugim eliminatorem do pasa, jednakże pojedynek ten prawdopodobnie odbędzie się na gali z numerem 44.  Fighter pochodzący z Bydgoszczy podsumował całą sytuację w rozmowie z  portalem polsatsport.pl:

Wydaje mi się, że skoro walka Mariusza z Karolem została przesunięta, a miał to być jakby drugi eliminator do pasa, to ta walka o pas by się mocno odsunęła w czasie. Myślę, że KSW nie może sobie pozwolić na tak długą przerwę bez mistrza – tym bardziej, że jest kandydat, jak się patrzy. Szkoda czasu.

Jak wiadomo Andryszak niejednokrotnie sparował z Bedorfem, w związku z czym nasuwa się pytanie czy takie starcie obaj panowie by zaakceptowali, gdyż jak powszechnie wiadomo, zawodnicy często odrzucają oferty walk ze swoimi klubowymi kolegami czy sparingpartnerami. Longer jednak ustosunkował się także do tego pytania, rozjaśniając nieco sytuację:

Traktuję to sportowo, ale może nie wybiegajmy tak daleko. Ja muszę zdobyć pas, Karol musi zwyciężyć. Do tych walk musi dojść, a wiadomo, że przygotowania pod walkę są bardzo kontuzjogenne i bardzo urazowe. Może się wydarzyć wszystko. Będę miał pas, Karol wygra, wtedy będziemy myśleć co dalej.

Wszystko wskazuje na to, że dysponujący nokautującymi ciosami Poznaniak stoczy walkę o pas z niedawno zakontraktowanym przez organizację KSW Philipem De Friesem (14-6 1NC), którego niedawno zaprosił do walki.

Cały wywiad możecie zobaczyć TUTAJ.

 

 

 

 

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x