Pasternak vs Cholewa i Maćkowiak vs Walker na gali Krwawy Sport w angielskim Southampton

16 Luty 2018
1
Pasternak vs Cholewa i Maćkowiak vs Walker na gali Krwawy Sport w angielskim Southampton

Znamy już najważniejszych uczestników gali Krwawy Sport, organizowanej przez Polaków dla angielskiej Polonii w Southampton. 11 marca w klubie Oceana, zobaczymy w sumie 10 zawodowych pojedynków i 4 amatorskie. Ogłoszeni wcześniej Michał Pasternak i Jędrzej Maćkowiak, wreszcie oficjalnie poznali swoich przeciwników.

Z Michałem Pasternakiem zmierzy się weteran ringów i klatek Ireneusz Cholewa (10-11-2), który tylko na chwilę rozważał zakończenie kariery i mimo czterech przegranych z rzędu, ma w sobie motywację do dalszej walki. Dla częstochowskiego fightera, będzie to pierwszy pojedynek w tym rok i można o nim powiedzieć jedno, że jego przegrane wyglądają znacznie lepiej niż wygrane, bo przyparty do muru, potrafi być niebezpieczny do ostatniej sekundy.

Rywalem Jędrzeja Maćkowiaka będzie Johnny Walker (10-3) z Brazylii, który najwyraźniej rezyduje od pewnego czasu na Wyspach Brytyjskich. 25-latek nie wydaje się łatwą przeszkodą na pierwszy rzut oka, bo jego rekord to niemal same zwycięstwa przez TKO i poddania. Nawet jego trzy przegrane zakończyły się przed czasem, co jest gwarantem emocji. Na początku kariery walczył głównie w ciężkiej, a ostatnio w półciężkiej. Waga będzie pewnie po stronie polskiego fightera.

Na karcie ponadto Alan Jachimowski (3-0) z Gdańska kontra Jacek Rolinski (1-2). Michał Figlak vs Fabrizio Calio (2-3-1) z Włoch. Gracjan Bąk (1-1) w starciu z Łukaszem Mielczarskim (2-0) z Częstochowy.

Wszystkie informacje na oficjalnej stronie www.krwawysport.com.

 

Podziel się ze znajomymi
  • 124
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Flor
Flor
3 lat temu

Gdzie można zobaczyć gale? Ktoś coś?

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x