Pettis vs Benavidez i Coulter vs Crowder dodane do UFC 225 w Chicago

autor:
27 Luty 2018
0
Pettis vs Benavidez i Coulter vs Crowder  dodane do UFC 225 w Chicago
foto.: foxsports.com/mmamania.com

Dwa ciekawe starcia zakwaterowano do karty UFC 225 w Chicago. W królewskiej kategorii wagowej zestawiono ze sobą Rashada Coultera (8-3-0) i Allena Crowdera (9-3-0/1NC), natomiast kategoria musza poszczycić się może walką Josepha Benavideza (25-4-0) z Sergio Pettisem (16-3-0)

Rashad Coulter nie może być zadowolony ze swoich występów w UFC, bo zanotował dwie porażki w swoich dwóch występach dla swojego pracodawcy. Ostatnio uległ przedzierającemu się przez kategorię ciężką Taiowi Tuivasie przez latające kolano(!), a wcześniej został znokautowany łokciem przez Chese’a Shermana. Crowder również nie rokuje najlepiej, bo w swoim niedawnym debiucie został soczyście znokautowany przez Justina Willisa. Pojedynek obu panów będzie zapewne walką o być albo nie być w organizacji.

Sergio Pettis powróci po jednomyślnej porażce z Henrym Cejudo, którą poniósł na UFC 218. Przedtem 24-latek był na fali czterech wygranych pojedynków, które zwyciężał przez jednogłośne decyzje sędziowskie. Benavidez to absolutny TOP dywizji muszej, bo cztery porażki w rekordzie są porażkami z Dominickiem Cruzem i Demetriousem Johnsonem, z którymi walczył dwukrotnie. Druga walka z Dominatorem i pierwsza z Mighty Mouse’m kończyły się bardzo bliskimi, niejednogłośnymi decyzjami, co udowadnia jakiego kalibru zawodnikiem jest Benavidez. Aktualnie Amerykanin dzierży sześć kolejnych zwycięstw.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o