RCC: Kharitonov wypunktował Beltrana, Goltsov udusił Djambazova

autor:
25 Luty 2018
1
RCC: Kharitonov wypunktował Beltrana, Goltsov udusił Djambazova
foto.: RCCBoxing

Zwieńczeniem gali Russian Cagefighting Championship były pojedynki dwóch rosyjskich czołowych ciężkich w postaci Denisa Goltsova (21-5-0) i Sergeia Kharitonova (27-6-0). Pierwszy z nich odprawił Atanasa Djambazova Ezekielem w pierwszej rundzie, a drugi – Joey’a Beltrana przez jednogłośną decyzję.

Kharitonov vs Beltran
Sergei przez całą walkę napierał na swojego rywala i wymieniał z nim mocne ciosy. Rywal nie pozostawał dłużny i mimo cofania się wyprowadzał kombinacje bokserskie. Jak można się było spodziewać, Kharitonov uderzał mocniej, ale z mniejszą częstotliwością. W drugiej odsłonie Rosjanin był rozcięty na czole i zakrwawiony, ale dalej napierał. W trzeciej rundzie reprezentant Golden Glory wprowadził do gry niskie kopnięcia, które skutecznie oddziaływały na Amerykanina.

Goltsov vs Djambazov
Goltsov prezentował się znacznie lepiej od pierwszych sekund, korzystając z dużo lepszych warunków fizycznych. Djambazov nie potrafił znaleźć pomysłu na skuteczne skrócenie dystansu i był stopowany przez długie ręce Rosjanina. Denis używał w szczególności lewego prostego, którym raz ”usadził” Bułgara. Kiedy Goltsov sprowadził walkę do parteru, szybko wypracował pozycję i zapiął duszenie, które Djambazov odklepał.
https://twitter.com/Jolassanda/status/967845297421537282

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Zawodnik32 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o