RCC: Kharitonov wypunktował Beltrana, Goltsov udusił Djambazova

autor:
25 luty 2018
1
RCC: Kharitonov wypunktował Beltrana, Goltsov udusił Djambazova
foto.: RCCBoxing

Zwieńczeniem gali Russian Cagefighting Championship były pojedynki dwóch rosyjskich czołowych ciężkich w postaci Denisa Goltsova (21-5-0) i Sergeia Kharitonova (27-6-0). Pierwszy z nich odprawił Atanasa Djambazova Ezekielem w pierwszej rundzie, a drugi – Joey’a Beltrana przez jednogłośną decyzję.

Kharitonov vs Beltran
Sergei przez całą walkę napierał na swojego rywala i wymieniał z nim mocne ciosy. Rywal nie pozostawał dłużny i mimo cofania się wyprowadzał kombinacje bokserskie. Jak można się było spodziewać, Kharitonov uderzał mocniej, ale z mniejszą częstotliwością. W drugiej odsłonie Rosjanin był rozcięty na czole i zakrwawiony, ale dalej napierał. W trzeciej rundzie reprezentant Golden Glory wprowadził do gry niskie kopnięcia, które skutecznie oddziaływały na Amerykanina.

Goltsov vs Djambazov
Goltsov prezentował się znacznie lepiej od pierwszych sekund, korzystając z dużo lepszych warunków fizycznych. Djambazov nie potrafił znaleźć pomysłu na skuteczne skrócenie dystansu i był stopowany przez długie ręce Rosjanina. Denis używał w szczególności lewego prostego, którym raz ”usadził” Bułgara. Kiedy Goltsov sprowadził walkę do parteru, szybko wypracował pozycję i zapiął duszenie, które Djambazov odklepał.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zawodnik32
Zawodnik32
4 lat temu

Goltsov wyglądał bardzo dobrze, ta utrata pasa ACB to musiał być wypadek przy pracy. Mega zawodnik, ciekawe czy jego kierunek to UFC.
Kharitonov wyglądał średnio. Sylwetka bardzo podejrzana, nie był tak otłuszczony wcześniej. Gdyby walczył z kimś młodszym, zapewne przegrałby. Ten Beltran już wyeksploatowany.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x