RCC: Evgeniy Bondar jednomyślnie lepszy od Łukasza Bieńkowskiego

autor:
25 Luty 2018
1
RCC: Evgeniy Bondar jednomyślnie lepszy od Łukasza Bieńkowskiego
foto.: RCCBoxing

Gorzkie wieści napłynęły do nas z Jekaterynburga, gdzie bój toczył Łukasz Bieńkowski (5-3-0). Przed momentem Evgeniy Bondar (7-0-0) okazał się jednogłośnie lepszy od Polaka podczas gali Russian Cagefighting Championship. Jest to druga porażka z rzędu ”Polskiego Wanderleia”.

Walka przebiegała w dość rytmiczny sposób. Obaj zawodnicy czuli do siebie duży respekt w stójce, dlatego też dużo kalkulowali. Zarówno Bieńkowski jak i Bondar mieli swoje lepsze momenty, trafiając się w wymianach bokserskich. Efektownym kolanem zabłysnął Łukasz podczas klinczu w pierwszej rundzie, gdzie to ulokował kolano na głowie swojego przeciwnika. Druga runda wyglądała podobnie, gdzie w jej połowie obaj zawodnicy rozpuścili ręce do ataku. W ostatniej odsłonie Polak niefortunnie kopnął Rosjanina w krocze, lecz walka szybko została wznowiona. Bondar zaznaczył odsłonę dociskaniem Bieńkowskiego do siatki przez minutę i obaleniem tuż przed syreną kończącą.

Sędziowie byli jednomyślni i przyznali jednogłośne zwycięstwo Bondarowi.

Podziel się ze znajomymi
  • 8
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
vitot
Gość
vitot

Kiedyś Bieńkowski był uważany za król noautów, ale w ostatnich walkach udowodnił, że jest jednym z najnudniej walczących polskich zawodników.

Kolejny przykład kiedy środowisko namaściło jakiegoś zawodnika na „wielkie WOW”, a weryfikacja przyszła bardzo szybko i kolejne walki, tylko to udowadniają, w rzeczywistości 3 porażka z rzędu, a w rekordzie tylko 2.

Do tego nie jest medialnym zawodnikiem, więc plusów naprawdę nie ma.